Çözüldü Chrome ve Brave browser tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

respeecK

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda hiçbir sorun yokken aniden oyunlarda geç yükleme sorunuyla karşılaştım ve sistem geri yükleme ile bu sorunu düzelttim. Ancak sistem geri yükleme yapmadan önce bilgisayarı 1 kez güvenli modda başlatmıştım ve ardından yükleme sorunumu sistem geri yükleme ile çözdüm. Fakat hiçbir şey yokken Brave ve Chrome Browser'ları hiçbir şekilde açılmamaya başladı, tıklıyorum tepki vermiyorlar, art arda tıkladığımda görev yöneticisinde Antimalvarware Service Executable'ın %'lik kullanım değeri artıyor ve arka planda Brave açık gözüküyor fakat Chrome için arka planda açılma durumu bile söz konusu değil, hiçbir şekilde tepki vermiyor. Chrome önemli değil fakat Brave yer imleri kısmında işlerimle ilgili yüzlerce kayıtlı adres vardı, sorunu sil yükleme yapmadan çözmek zorundayım ancak ne yapabilirim? Yer imleri kısmının bulunduğu bir dosya veya benzeri bir belge falan var mı? Ya da tepkisizliğin sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave'i silmeden tekrar yüklemeyi deneyebilirsin. Veriler etkilenmeyecektir.

Çözüm
Brave'i silmeden tekrar yüklemeyi deneyebilirsin. Veriler etkilenmeyecektir.

Benim için hayati bir konuydu ve söylediğinizi yapınca sorun çözüldü, çok çok çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı