Chrome video izlerken kilitleniyor

friskybith

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
KASA: Rog Strix Helios

İŞLEMCİ: Ryzen 7 7800X3D

SSD: Kingston KC30001TB +SAMSUNG 980 PRO 1TB

RAM: CORSAİR VENGEANCE 2*16 6000MHZ

GÜÇ KAYNAĞI: ROG THOR 1200P

EKRAN KARTI: ASUS ROG STRİX 4080 16GB

SIVI SOGUTMA: ASUS ROG RYUJİN III ARGB

ANAKART: ROG STRİX X670E-E GAMİNG

MONİTÖR: ASUS ROG XG27WQ 2K 165HZ

MOUSE: ROG PUGİO 2

KLAVYE: ASUS ROG CLAYMORE II

MOUSEPAD: STEELSERİES XL RGB
RAM
Corsair Vengeance RGB 2*16 6000 MHz
SSD veya HDD modeli
980 Pro-kc3000
Ekran kartı
4080 ROG
Anakart
Asus Rog Strix X670E
İşlemci
Ryzen 7 7800x3d
Arkadaşlar PC Chrome'da video izlerken kilitleniyor, 2dk sonra da reset atıyor. Bu uzun zamandir devam eden bir sorun. Açıkçası yılma noktasina geldim sistemi satmayi düşünüyorum cozemezsem. Çözene de oyun hediye edeceğim o derece bıkmış durumdayım.

Arkadaşlar PC Chrome'da video izlerken kilitleniyor, 2dk sonra da reset atıyor. Bu uzun zamandir devam eden bir sorun. Açıkçası yılma noktasina geldim sistemi satmayi düşünüyorum cozemezsem. Çözene de oyun hediye edeceğim o derece bıkmış durumdayım.
Başka tarayıcıda oluyor mu hocam?

Merhaba. Chrome dışında bir tarayıcıda da aynı problem var mı veya oyunlarda da sıkıntı çıkarıyor mu sistem?

Sadece Chrome mu? Microsoft edgedende deneyebilir misiniz?

Arkadaslar chrome dışında denemedim ayrica oyunlarda da sorun yok 1 kez olmuştu sanirim ama. Ramleri de yeni değiştirdim xmp vardi expo ramler aldim hatta.

Ekran kartına yük bindir program aracılığı ile. Öyle bir dene bakalım ekran kartında sıkıntı olabilir mi?
Hocam karti da teste soktum hatta 60 dereceyi bile görmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı