ChromeOS Flex nasıl belli bir diske kurulur?

Daha fazla  
Arkadaşlar ChromeOS Flex kurarken kurulum ekranında herhangi bir disk seçme ekranı yoktu. Sadece diskin sıfırlanacak haberin olsun gibi bir uyarı ekranı geldi. Benim 1 TB HDD diskim var ve ben bunun 150 GB'lık bölümünü ChromeOS kurmak üzere farklı bir disk olarak ayırdım ama kurulum ekranında disk seçme yok. Direkt bütün HDD sıfırlanıyor. Ben nasıl bunu ayarlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf denemek için kuruyorsanız Virtual Box'a kurun derim. Flex'i kurmayı denemedim fakat çift işletim sistemi kurmayı düşünmeden hazırlamış oalbilirler. Aslında Linux tabanlı olduğundan elbet disk bölümleme olması lazım. Ama yine de Virtual Box en kesin çözüm.

Sırf denemek için kuruyorsanız Virtual Box'a kurun derim. Flex'i kurmayı denemedim fakat çift işletim sistemi kurmayı düşünmeden hazırlamış oalbilirler. Aslında Linux tabanlı olduğundan elbet disk bölümleme olması lazım. Ama yine de Virtual Box en kesin çözüm.
Denemek için değil de kardeşim pcyi kullanırken windows yerine çocuk menusu ile kullanması için kurmak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı