Çift ekranlı sistemde bir monitör donuyor

Kadir45Tr

Femtopat
Daha fazla  
Dün bilgisayarı tozunu aldım. Çift ekran kullanıyorum yayın için. Dün ekranın şey bilgisayarın kasanın tozunu aldım. Daha sonra ekran dondu oyundayken sonra yeniden başlatayım dedim. Yeniden başlatma tuşuna bastım bastıktan sonra birinci ekran dondu. İkinci ekranım çalıştı daha sonra ekran kartını çıkarttım. Güzelce sildim için temizledim termal macununu sürdüm her şey tamamdı. Yine açmaya kalktım yine 1 ekran açılmadı. Yani birinci ekran dondu. İkinci ekran açıldı bu sefer kasayı komple temizledim. İşte işlemcinin termal macunu yeniden sürdüm, RAM'leri sildim, SSD'leri çıkarttım taktım. Ne olduğunu ne olmaz diye yine yok bunu tam 3 defa 4 defa yapmıştım. Sorunun ne olduğunu hala da çözemedim. RAM'ler desek RAM görüntü vermez ki görüntü veriyor görüntüsü var. İşlemci desek işlemciyi fanını ondan sonra kendisinin yeni temizledim. Termal macununu sürdüm. Ekranın kartını desen ekran kartı aynı şekilde içindeki tozları aldım artı termal macunu sürdüm. Çift ekran kullanıyorum dedim. Yeni aldığım GT730'u temizledim aynı şekilde. Yani sorunun ne olduğunu bir türlü çözemedim anlamış değilim. Bilgisayar özelliklerini aşağıya bırakacağım inşallah bir çözüm bulabiliriz bu arada işlemcim işlemcimi de yeni almıştım.

Bilgisayar özellikleri.
İt 10400F stok fan değil farklı fan kullanıyorum.
RX 570 4 GB.
16 GB RAM.
2 TB SSD farklı markalar.
600 sat PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı