Çözüldü Çift ınternet

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tauren

Hectopat
Merhabalar bizim bölgemizde 10 Mbps internet var ve bu interneti 2 aile kullanıyoruz. FPS oyunlari oynuyorum oyunlarda çok yüksek pingim oluyor. Bende bir tane daha internet almaya karar verdim 2. ınternette sadece masaüstü PC bağlı olacak fakat internet yine 10 Mbps olacak hala oyunlarda pingim çıkar mı?

Çözüm
Online oyunlardaki pingin sadece internet hızına bağlı olmaz aynı zamanda jitter ve ping değerlerine de bağlıdır. Eğer mevcut 10mbit internetinle düşük bir ping alıyorsan yeni alacağın 10mbir internette de sorun yaşamazsın
Online oyunlardaki pingin sadece internet hızına bağlı olmaz aynı zamanda jitter ve ping değerlerine de bağlıdır. Eğer mevcut 10mbit internetinle düşük bir ping alıyorsan yeni alacağın 10mbir internette de sorun yaşamazsın

Çözüm
Online oyunlardaki pingin sadece internet hızına bağlı olmaz aynı zamanda jitter ve ping değerlerine de bağlıdır. Eğer mevcut 10mbit internetinle düşük bir ping alıyorsan yeni alacağın 10mbir internette de sorun
Anladım teşekkür ederim

Geri
Yukarı