Çift monitör görüntü gelmeme sorunu

murat8019

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar.
Yaklaşık 2 senedir çift monitör kullanıyorum. Display ve HDMI olarak iki farklı giriş kullanıyorum.
HDMI to VGA dönüştürücüm ana monitörüme bağlı Display to VGA dönüştürücüm diğer monitörüme bağlıydı.
HDMI to VGA dönüştürücümde bir takım problemler oldu görüntü alabiliyordum fakat ekranda dalgalanmalar oluyordu. Bende kabloları değiştirip öyle devam ettim birkaç ay.
Hiçbir sorun yoktu. Fakat yeni çıkan Windows 10 pro 2004 versiyonunu beğenmedim ve format atıp 1909 versiyonunu yükleyip versiyon düşürdüm. Düşürdükten sonra çift monitör kullanamamaya başladım. HDMI to VGA kablosunu ayrı ayrı takınca çalışıyor DISPLAY to VGA kablosunu ayrı ayrı takınca çalışıyor. Fakat ikisini aynı anda takınca ana monitörüm kendi kendine kapanıp açılıyor. Ekranda kaymalar oluyor ve 2. monitörüme hiçbir görüntü gitmiyor. Format atmadan önce çalışan şey şuan garip bir şekilde çalışmıyor. Sürücü olarak ekran kartımı güncelledim. MSI anakart kullanıyorum. MSI sitesinden gerekli driverleri yükledim. Tekrardan format atmayı denedim. Bir türlü düzeltemedim. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı