Çift monitör nasıl yapılır?

Lord Tordah

Decapat
Yer
pensilvanya
Arkadaşlar ekran kartım HD5670. kartın bir VGA, bir HDMI ve bir DVI çıkışı var.
Şu anda VGA çıkışı ile doğrudan kullanıyorum. Yani herhangi bir dönüştürücü yok. Elimde bir tane daha VGA girişli monitör var. Ekran kartındaki VGA çıkışı dolu olduğu için dönüştürücü alıp(daha almadım) HDMI portuna takmayı düşünüyorum. Sorum size bu anlattıklarımı yaptığımda herhangi bir sorun yaşar mıyım? Hem VGA hem HDMI çıkışı kullanacağım için içime kurt düştü.

Not: Bu arada takacağım yeni monitörü oyun oynarken yanda video, yayın vs. izlemek için kullanacağım.

Arkadaşlar ekran kartım HD5670. kartın bir VGA, bir HDMI ve bir DVI çıkışı var.
Şu anda VGA çıkışı ile doğrudan kullanıyorum. Yani herhangi bir dönüştürücü yok. Elimde bir tane daha VGA girişli monitör var. Ekran kartındaki VGA çıkışı dolu olduğu için dönüştürücü alıp(daha almadım) HDMI portuna takmayı düşünüyorum. Sorum size bu anlattıklarımı yaptığımda herhangi bir sorun yaşar mıyım? Hem VGA hem HDMI çıkışı kullanacağım için içime kurt düştü.

Not: Bu arada takacağım yeni monitörü oyun oynarken yanda video, yayın vs. izlemek için kullanacağım.

Bir sorun olmaz. Diğer monitörü HDMI ile bağla. Herhangi bir sorun olursa (görüntü gelmeme vs.) Tekrar yaz yardımcı olalım

Normalde 4 monitör kullanıyorum.
Dönüştürücü alarak kullanman gerek.
IMG_20220423_150259.jpg
Fotoğraf bana ait.

Geri
Yukarı