Çift monitörde bir yere tıklayınca oyun alta atıyor

ahmeterenok

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum anca 4:3 çözünürlükte tam ekranda oynuyorum. Sorunu tam ekran pencereli yaparak çözdüm. Bu seferde 16:9 çözünürlükten 4:3 çözünürlüğe alamıyorum. 4:3 çözünürlüğü bozmadan bu sorunu çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanılmıyorsam denetim masası ayarlarında bir seçenek vardı, ordan tek ekranı seçerseniz sorun çözülür diye umuyorum.

Birde birşey sorucam sanki ilk ekranda mause yavaş gidiyor gibi geliyor akıcı değil gibimi desem yan ekran küçük diyemi böyle geliyor . Öne çıkar
Denetim masasından tam olarak nerden yapılıyor ?

Birde birşey sorucam sanki ilk ekranda mause yavaş gidiyor gibi geliyor akıcı değil gibimi desem yan ekran küçük diyemi böyle geliyor . Öne çıkar
Denetim masasından tam olarak nerden yapılıyor ?
Denetim masasından kastım NVIDIA Denetim Masasıydı eksik yazmışım kusura bakmayın

Denetim masasına girdim tam olarak hangi ayarları yapmam gerekiyor alt taba atmaması için yardımcı olurmusun ?

Denetim masasına girdim tam olarak hangi ayarları yapmam gerekiyor alt taba atmaması için yardımcı olurmusun ?
Ekran kartım nvidia olmadığı için kesin bir bilgiye sahip değilim fakat unlost fps arttırma videosunda göstermişti aklımda ordan kaldı.

Bu videoydu sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…