Çözüldü Çift monitörü tek yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Selam çift monitör kullanıyorum görev çubuğu her iki monitörde de var ben sadece bir tanesine görev çubuğunu katıp diğerinin bomboş olmasını istiyorum oyun vs sadece açık kalacak o ekranda o şekilde ayarlamak istiyorum nasıl yapacağım?
İşletim sistemi: Windows 11.

1659269063377.png

Dosya Ekleri

• 1659269050512.png
    1659269050512.png
    252,7 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görev çubuğuna sağ tıklayıp görev çubuğu ayarlarına girdiğinizde Taskbar Behaviors tıklayın. (İngilizce kullanıyorum. En alttaki seçenek.)
1659269814055.png

Daha sonra biraz aşağıda bulunan "Görev çubuğunu tüm ekranlarda göster (Show my Taskbar on all displays)" seçeneğini kapatın.
1659269916001.png

Klavyede bir tuş kombinasyonu var onu girince HDMI'ya da VGA ne için ayarlansın ekranı var oradan hepsini seçip bakabilirsiniz.

Selam çift monitör kullanıyorum görev çubuğu her iki monitörde de var ben sadece bir tanesine görev çubuğunu katıp diğerinin bomboş olmasını istiyorum oyun vs sadece açık kalacak o ekranda o şekilde ayarlamak istiyorum nasıl yapacağım?
İşletim sistemi: Windows 11.

Eki Görüntüle 1469842

NVIDIA kartın varsa NVIDIA Denetim Masası'ndan yapılıyordu.

Ben görev çubuğundan bahsediyorum her ikisinde de hala var.

Görev çubuğuna sağ tıklayıp görev çubuğu ayarlarına girdiğinizde Taskbar Behaviors tıklayın. (İngilizce kullanıyorum. En alttaki seçenek.)
1659269814055.png

Daha sonra biraz aşağıda bulunan "Görev çubuğunu tüm ekranlarda göster (Show my Taskbar on all displays)" seçeneğini kapatın.
1659269916001.png

Çözüm
  1. Masaüstüne sağ tıkla, Settings/Ayarlar.
  2. Personalization/Kişiselleştirme.
  3. Taskbar'ı seç.
  4. Taskbar behaviors settings/ayarları.
  5. “Show my taskbar on all displays” / Taskbarı tüm ekranlarda göster kısmını kapatırsan ana ekranda gösterir.

Geri
Yukarı