Çiğ köfte dürümün içine ne konulabilir?

Zevklerimiz farklı hocam. Deneyin o halde, Doritos'la beğenmezsiniz bence. Yedikten sonra fikirlerinizi söylerseniz iyi olur. Hiç yoktan naneyi çıkarmanı tavsiye ederim.

Naneyi çıkartırım, maydanoz genelde her şeye yakışıyor zaten, roka koyarım. Domates koyarım, mısır koyarım yeterli olur herhalde.

Cips konusunda çok kararsız kaldım sadece.
Zevklerimiz farklı hocam. Deneyin o halde, Doritosla beğenmezsiniz bence. Yedikten sonra fikirlerinizi söylerseniz iyi olur. Hiç yoktan naneyi çıkarmanı tavsiye ederim.

Naneyi çıkartırım, maydanoz genelde her şeye yakışıyor zaten, roka koyarım. Domates koyarım, mısır koyarım yeterli olur herhalde.

Cips konusunda çok kararsız kaldım sadece.
Ben koymam. Doritosun ve çiğ köftenin tadını düşün üstüne ikisinin birleştiğini hayal etmek zor olmaz. Birde çiğ köfte aşırı yağlı olur cips yanında kuru kalacaktır, ikidebir su içersin.

Ben koymam. Doritos'un ve çiğ köftenin tadını düşün üstüne ikisinin birleştiğini hayal etmek zor olmaz. Bir de çiğ köfte aşırı yağlı olur cips yanında kuru kalacaktır, ikidebir su içersin.

Doğru diyorsunuz, şimdilik koymayayım Doritos, sadece diğerlerini koyayım.

Salatalık turşusu, mısır, göbek marul, cehennem acısı sos, zeytin. Ayrıca Komagene'de bi' çiğ köfte olmuş 65,00 TL. Yenmez artık oradan.

55 TL burada, evet hala pahalı ama malzeme koyduran tek yer burası, bir kereliğine deneyeceğim.

Restorandan alınca öyle, yoksa Online siparişlerde mega dürüm 65 TL oldu. Zincir restoranlarda şehir fark etmeksizin fiyatlar aynı oluyor.

Turşu sevmiyorum hocam ya. Sizce şu combo nasıl olur? Göbek marul, domates, mısır, maydanoz, roka.

Restorandan alınca öyle, yoksa online siparişlerde mega dürüm 65 TL oldu. Zincir restoranlarda şehir fark etmeksizin fiyatlar aynı oluyor.
Ve buna birşey eklenirmi?

Geri
Yukarı