Çiğ köfte dürümün içine ne konulabilir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-23-19-48-08-45_e253b09579dc200cd0fba0dacae58c74.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 14
Neyi kısayım sizce? Tam olarak neler ekleyeyim?

Hocam normalde hep sade yiyorum zaten, farklı birşey denemek istiyorum bu sefer.
Nane, maydanoz çiğ köfteye hiç olmaz bence. Onun dışında diğerleri olabilir. Daha kişisel fikir olarak marul ve cips koymazdım. En azından marul daha az olabilir.

Nane, maydanoz çiğ köfteye hiç olmaz bence. Onun dışında diğerleri olabilir. Daha kişisel fikir olarak marul ve cips koymazdım. En azından marul daha az olabilir.

Marulsuz çiğ köfte olmaz bana göre nane ve maydanoz daha önce denemedim ama konudaki herkes koy dedi, o yüzden bilemedim. Roka yakışır ondan eminim, domates koyacağım, cipsde önerdiler.

Marulsuz çiğ köfte olmaz bana göre nane ve maydanoz daha önce denemedim ama konudaki herkes koy dedi, o yüzden bilemedim. Roka yakışır ondan eminim, domates koyacağım, cipsde önerdiler.
Zevklerimiz farklı hocam. Deneyin o halde, Doritosla beğenmezsiniz bence. Yedikten sonra fikirlerinizi söylerseniz iyi olur. Hiç yoktan naneyi çıkarmanı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…