Çözüm Çıkarılabilir Disk Kısayol Virüsü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ferdi3541

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkladaşlar uzun zamandır bu sorunla karşılaşıyorum ve ne yaptıysam bi türlü bir çözüm yolu bulamadım. Ve her zamanki gibi sorunumu Technopat'çılara sormayı karar verdim benim sorunum flash disk içinde kısayol oluşuyor bunu nasıl çöze bilirim? :)

flash-disk-kisayol-sorunu.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferdi sorunu nasıl çözersin biliyor musun ? Windows 8.1 kurarak. Virüs şu anda sadece USB blelekte değil, aynı zamanda sisteminde de. Nedeni ne biliyor musun ? Windows 7'nin virüslere karşı korumasız bir işletim sistemi olması. İşte bu yüszden 8.1 tavsiye ediyoruz.
Aynı sorun bende de oluyor. Sistemle alakası yok. İyi bir antivirüs programı sorunu çözebilir bence. Şahsen ben kullanmadığım için direk formatlıyorum.

Not: 8.1 kullanıyorum.

Sistemle alakası var. Defender var Windows 8.1'de. Tabii siz devre dışı bıraktı ya da güncellemeyi adet edinmediyseniz bilemem. Öte yandan Windows 7 kullanan sistemlere Sosyal'de önerilen ilk çözüm istisnasız Windows 8.1 veya daha güncel bir işletim sistemidir. Windows 7'ye teknik desteğimiz sona ereli aylar oldu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı