Çıkma Teklifi için Dev C++ Kod Yazmak

Yalnız cevaplar hep evet

Sana daha güzel önerim var bunu HTML sayfasında yapmak ve Hayır butonunu kaçan buton yapman eğer bulabilirsem bende buna benzer bir kod vardı.

Edit: Bulamadım :/

Yalnız cevaplar hep evet
Else koşulunun işlevini bilmediğinizi düşünerekten;
If koşulunda belirtilen cevaplar haricinde bir şey olursa else koşulu uygulanır, else koşulunda da yani hayır gibi bir cevap verildiğinde de Müslüm Gürses - İtirazım Var açılıyor. Yani aslında cevaplar hep evet değil.

Bu arada konu 2015'de açılmış arkadaşlar, konuyu hortlatmaya gerek yok. Gerekli olan kodlar zaten paylaşılmış gördüğüm kadarıyla.

C++'da desktop işi neredeyse bitmişken çıkma teklifi uygulaması ilginç geldi. İki önerim olacak. Ya HTML, CSS ve JS ile responsive bir site tasarlayıp WhatsApp'ten yollayın. Ya da kod yazıp para kazanın, kızı güzel bir yerde yemeğe çıkarın. İkincisi daha mantıklı.

Bu kodu C++ da yazıp çalıştırdığımda bazı yerlerinde hata veriyor yardım edebilir misiniz bana ne yapmam gerekiyor yoksa sadece bende mi hata veriyor.

Hocam nedense çok beğendim, elinize sağlık.

Bu kodu C++ da yazıp çalıştırdığımda bazı yerlerinde hata veriyor yardım edebilir misiniz bana ne yapmam gerekiyor yoksa sadece bende mi hata veriyor.
Derleme ekranını çekip atarsanız yardımcı olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…