Çıktı almak için ev tipi yazıcı önerisi

Tahao

Hectopat
Dostlar annem doktora yapıyor. Netteki makaledir, kitap pdftir, tezdir bu tarz belgeleri çıkarmak için yazıcı almak istiyor. Minimum bütçe ile bu basit işleri yapacak yazıcı önerir misiniz? En az 5 sene sorunsuz çalışması lazım. Bunların mürekkebi varmış o da bulunabilir olması lazımve kullanımı basit olmalı, annem çok haşır neşir değil teknolojiyle. En F/P ve ucuz önerilere açığım. (siyah beyaz da olur renkli de düzgün bassın yeter)

Epson L3111 kullanıyorum. Giriş seviyesi bir yazıcı günde 30-40 renkli renksiz çıktı alıyorum. 4. senesine girecek ve mürekkep olduğu için kartuşa göre çok uygun.

Ön arka otomatik basıyor mu? Bazılarında elinde kağıdı çevirmek gerekiyormuş
Benimki otomatik değil zaten giriş seviyesi. Elimle çeviriyorum, kağıdın arkasına bir daha yazdıracağım zaman. Ve kablolu bağlantıya sahip, sen Epson serisi bakmanı tavsiye ederim. Bir arkadaşımda wifi bağlantılı olanı var ve dijital ekrana sahip.

Bende de giriş seviyesi bir yazıcı olan Canon Pixma E304 var. Kartuşlu bir yazıcı ve 5 senedir sorunsuz kullanıyorum. Wifi özelliği de var ancak dijital ekranı yok. Ön-arka otomatik basma özelliği yok. Onlar biraz daha pahalı.

Geri
Yukarı