Çin Üretimi Fenghua Ekran Kartı Çalışırken Görüntülendi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Innosilicon-Fenghua-1-Type-B.jpg

Fenghua 1, ilk yerli Çin GPU’su olarak piyasaya çıktı ve teknik özellikleri herkese açık olmasına rağmen performansı bir sır olarak kalmaya devam ediyor. Stewart Randall, şimdi kişisel Twitter hesabında Innosilicon’un Fenghua 1 ekran kartının çalışır durumda olduğunu gösteren bir video paylaştı. Videoda Fenghua 1’in GFXBench karşılaştırmasında, özellikle de T-Rex sahnesinde çalıştığı gösteriliyor. Ancak maalesef kıyaslama […]

Devamı: Çin Üretimi Fenghua Ekran Kartı Çalışırken Görüntülendi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tam anlamadım. NVIDIA, AMD gibi bir ekran kartı üreticisi mi olacak bu marka?

Görüntüsü bana biraz hani, kötü geldi be. Mavi fanlar yakışmamış bence, gri veya mat siyahımsı bir şey daha iyi giderdi.

Soğutma bloğu iyi duruyor, tam teknik özelliklerini nerede bulurum? Paragraf değil de madde madde tablo olsa daha iyi olur anlamam kolaylaşır. :) 2060'a denk tutulmuş gördüğüm kadarı ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Sir Benjamin ben çirkinliğini sevdim kartın. Nedense yeni nesil kartların tasarımlarını ROG Strix, Aorus olsa bile o kadar beğenemiyorum. Yeston kartlar bile tasarım olarak daha bir özgün ve egzotik geliyor büyük üreticilere kıyasla. Arka plakasına tasarım koyarlarsa 10/10 olur bu kart.

@kino vallahi hocam benim de hoşuma Red Devil gibi kartlar gidiyor. Gri ve maviyi karıştırınca ekran kartı için bana bi' eski veya ne bileyim, "çocuk" işi geliyor; transformers'dan fırlama gibi bir tasarımı var gibi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı