Çince Dosya Virüs müdür?

StreetMan

Hectopat
Bilgisayarımda böyle bir dosya var, Çince ne olduğunu bilmiyorum. Bunu bir yerden tanıyanınız var mı? Eğer virüsse lütfen silmemde yardım edin.

Ek olarak 2. fotoda da değişik bir program var ve bu program ben oyuna girip çıktığımda askıda oluyor.

Sistem özelliklerim:
  • 16 GB RAM
  • Intel i7 7. nesil
  • Nvidia 1050 4 GB
  • 120 SSD

1. FOTO.png
2.FOTO .png

Bilgisayarımda böyle bir dosya var, Çince ne olduğunu bilmiyorum. Bunu bir yerden tanıyanınız var mı? Eğer virüsse lütfen silmemde yardım edin.

Ek olarak 2. fotoda da değişik bir program var ve bu program ben oyuna girip çıktığımda askıda oluyor.

Sistem özelliklerim:
  • 16 GB RAM
  • Intel i7 7. nesil
  • Nvidia 1050 4 GB
  • 120 SSD

Eki Görüntüle 358972Eki Görüntüle 358974
32 bit setup launcher bildiğin paket yükleyici ama arkadaşın dediği gibi Çince olanın dosya konumuna bakar mısın bir?

Peki 2. fotoğraftaki dosya nedir? Dosya konumunu açıp baktım ve setup.exe falan diyor bilgisayardan pek anlamam yardım ederseniz sevinirim.

Peki 2. fotoğraftaki dosya nedir? Dosya konumunu açıp baktım ve setup.exe falan diyor bilgisayardan pek anlamam yardım ederseniz sevinirim.
Yukarıda cevapladım nasıl kontrol edeceğinizi. Çok büyük değilse ve hala çalışıyorsa VT'den kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı