Çin'den grafik tablet almak

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Çin'den bildiğimiz bir siteden, çizim için grafik tablet alacağım. Malum orda 300 lira, burada 1000 lira diyorlar.

Öğrenmek istediğim ne kadar vergi veririm ve gümrükte sıkıntı çıkar mı yoksa gümrüğe takarlar mı? Gerçekten 700 lira benim için inanılmaz bir fark, çizimleri mouse ile yapmaktan yıldım, verimli de olamıyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gümrüğe takılma diye bir şey artık yok, vergi çıkarsa ödüyorsun ki artık hep vergi çıkıyor. Satıcıya fiyatı düşük göstert ortalama 20-30 lira civarı gelir.

Gümrüğe takılma diye bir şey artık yok, vergi çıkarsa ödüyorsun ki artık hep vergi çıkıyor. Satıcıya fiyatı düşük göstert ortalama 20-30 lira civarı gelir.

Batuhan teşekkürler cevabın için. Düşük gösterme derdinde değilim %20 vergisini vereyim her türlü gelsin ama sadece gelsin ben ona razıyım.

Kesin mi yani emin misiniz artık gümrüğe takılma diye bir şey olmadığından. Teşekkürler.

Batuhan teşekkürler cevabın için. Düşük gösterme derdinde değilim %20 vergisini vereyim her türlü gelsin ama sadece gelsin ben ona razıyım.

Kesin mi yani emin misiniz artık gümrüğe takılma diye bir şey olmadığından. Teşekkürler.
Evet takılmıyor. Defalarca ürün getirdim. Kapıda vergisini ödersin. Muhtemelen fiyatı düşük yazar zaten satıcı Türkiyeye gittiği için. 25 lira civarı ödersin kapıda vergini.

Yeni konular

Geri
Yukarı