CinemaP3 kameraya zarar verir mi?

EsatKa

Hectopat
Makaleler
2
Uygulamayı bilmeyenler için kısaca özetleyeyim.
Bu uygulama manuel focus, ISO, shutter, WB gibi kameranın birçok özelliğine erişmenize yarıyor, ayrıca uygulamada 4 adet stabilisation modu var. Off, standart, cinema, cinema2. Benim merak ettiğim şey bu uygulama telefonun kamerasına zarar verir mi? Yanlış bilmiyorsam bayağı profesyoneller vs. Bile bu uygulamayı kullanıyor.

Uygulamayı bilmeyenler için kısaca özetleyeyim.
Bu uygulama manuel focus, ISO, shutter, wb gibi kameranın birçok özelliğine erişmenize yarıyor, ayrıca uygulamada 4 adet stabilisation modu var. Off, standart, cinema, cinema2. benim merak ettiğim şey bu uygulama telefonun kamerasına zarar verir mi? Yanlış bilmiyorsam bayağı profesyoneller vs. bile bu uygulamayı kullanıyor.

Merhaba,

Uygulamayı bende kullanıyorum, çalıştığım firmanın reklam videoları için kullanıyorum.
Cihazın kamerasına zarar vermiyor, oldukça verimli çalışan bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

İyi sosyaller :D

Merhaba,

Uygulamayı bende kullanıyorum, çalıştığım firmanın reklam videoları için kullanıyorum.
Cihazın kamerasına zarar vermiyor, oldukça verimli çalışan bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

İyi Sosyaller :D

Teşekkürler hocam. Ben uygulamadaki stabilizasyon modlarının OIS motorlarına zarar vermesinden şüphelendim. İçimdeki şüpheleri giderdiğinize göre içim rahat bir şekilde kullanabilirim :D ayrıca cihazım iPhone 11 ve şarjı aşırı derecede hızlı bitiriyor, bu durum sizde de var mı?

Teşekkürler hocam. Ben uygulamadaki stabilizasyon modlarının OIS motorlarına zarar vermesinden şüphelendim. İçimdeki şüpheleri giderdiğinize göre içim rahat bir şekilde kullanabilirim :D ayrıca cihazım iPhone 11 ve şarjı aşırı derecede hızlı bitiriyor, bu durum sizde de var mı?
Ben İphone 14 Pro kullanıyorum, Safari kullandığımda çok ısınıyor. Onun dışında bir problem yok. Hocam her hangi bir sorun yaşamadım şuana kadar. ☺️

Geri
Yukarı