Cinsel yönelimi farklı olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hangisi sizin düşünceniz?

• Iğrençler.

Oy: 8 40,0%
  • Bir insanı cinsel yönelimi yüzünden yargılamam.

Oy: 12 60,0%

• Oy verenlerin toplamı
    20

Darther

Centipat
Beni ilgilendirmiyor filan demeden söyleyin. Çevrenizde falan böyle birisini ister miydiniz? Bunu doğru buluyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çevremde böyle birkaç tane insan vardı ve aslında ne yaptıkları da beni ilgilendirmiyor. Bana göre çoğunluğu ilgi meraklısı. Bunu da isminin yanına gökkuşağı bayrağı koymalarından anlayabilirsiniz. Bana ne senin cinsel eğiliminden kardeşim, istediğini yap. Gözümüze sokma. İstedikleri sadece ilgi, o ilgiyi de vermeyin.

İnsanların cinsel yönelimi beni bağlamaz. Fakat özellikle bu fenomenlik ile birlikte insanların sadece para kazanmak uğruna farklı bir cinsel yönelimi varmış gibi davranması ve yine bir takım insanların sanki garip olan şey heteroseksüellik gibi davranıp herkesin doğanın esasen döngüsüne çok da uygun olmayan cinsel yönelimleri sürekli ön plana çıkartma çabasını anlamlandıramıyorum. Eğer ki kendilerine saygı duyulmasını istiyorlarsa onlarda hetero kişiler gibi cinsel yönelimlerini sadece kendi mahrem hayatlarında ortaya koymalı.

Cinsel yönelimleri umrumda değil fakat fena gözümüze sokuyorlar. Ne yapalım transmış gaymış? Yapacaklarını gizli yapsınlar özel hayat bu.

Bir keresinde profiline Trans girl (yanına trans bayrağı) koyan birisi vardı. Kendisi ve çevresi baya gözümüze sokuyordu ama biz o konuda birşey deyince hemen yok translara laf ediyon yok şöyle böyle deyince gram ciddiye alamadım. Reşit olmayanlar yönelimini değiştirenler şov yapıyor.

Sohbet esnasında cinsel yönelimini sürekli belirten bir arkadaşım vardı. Bir defa söyleyince ertesi gün unutuyorum sanki. Bunu bilmem bir zorunluluk gibi hissettiriyor. Toplumun genelinden farklı bir durumdalar diye gözümüze sokmalarına gerek yok diye düşünüyorum.

+ Ben eşcinselim.
- Tamam.

Daha ne denebilir ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı