Cipher /W İşlemi Yarıda Kesildi

Psycho

Kilopat
Daha fazla  
Bugün bir yöntem öğrendim bir heves ile uygulayayım dedim. CMD'yi açtıktan sonra şu komutları girdim. ''cipher /W:C'' bu işlem sürerken bilgisayarımın gücü kesildi. Bu işleme başlamadan önce tam olarak 90GB boş alanım vardı. Bilgisayarımı güç kesintisinden hemen sonra açtığımda 2GB gibi bir alan kalmıştı. Hemen bir ümit aynı işlemi yapayım dedim düzeleceğini umut ederek. Bu sefer 6GB' a yükseldi boş alanım. Maalesef daha artmıyor. Bunu düzeltmenin herhangi bir yolu var mı? Keşke bu kadar acemilikle bu işe kalkışmasaydım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Maalesef, sorunum hala devam etmekte. :(

Sorunum hala devam etmekte ve çözümün hala bulabilmiş değilim...

@Silinen üye @Asım Demir @claus sayın moderatörler yardımınıza ihtiyacım var. Umarım bu konu hakkında bana yardım edebilirsiniz. Konumda herhangi bir hareket olmadığı için aşağılara düştü ve artık kimse göremiyor. O yüzden yardım alamıyorum. Sizleri etiketlememin sebebi budur.

Sorunu direkt :C diskinde bulunan ''EFSTMPWP'' klasörünü silerek atlattım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı