Çirkin erkeğin şansı var mı?

juken

Centipat
Daha fazla  
Misal ben 27 yaşındayım ağustos'ta 28'e gireceğim ömrümde hiçbir kızın elini tutmadım dokunmadım. Nedeni çirkin olmam boyum kısa 1.60 gözlerim şaşı ve çenem geride benim gibiyseniz kız arkadaşı unutun lisede ve üniversitede 4 kere reddedildim. Maymun bile senden daha yakışıklı diyen bile oldu.

O nasıl bir genetik kral umarım şaka yapıyorsundur.

O nasıl bir genetik kral umarım şaka yapıyorsundur.
Dalga geçme kardeş çirkin olduğumun farkındayım buda hoşlandığım kızdan gelen mesaj

Mesajıma gülücük atanlar umarım sizde bir gün böyle eziklenirsiniz

Dosya Ekleri

• IMG_5324.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 197
Son düzenleme:
Gülecek bişey mi var hocam ?
Benim durumumda olupta sevgilisi olan varmı diye merak ediyorum

Üçüncü dünya ülkelerinden birini bulabilirsin muhtemelen.

Dostum bak fiziksel özellik olarak olumsuz durumların fazla olabilir, sende bunun farkındasın zaten. Bu durumdaki insanlar diğer kişilere göre daha fazla realist olur kaldı ki sende açtığın konu başlığında olumsuzlukları net şekilde belirtmişsin, yine aynı gerçeklikle yapman gereken şey senin yaşlarında fiziksel özellik olarak sana yakın bir insanı bulmak en azından buna uğraşmak, ancak bunu yaparken bu durumu hayatının merkezine koyarak yapmanı tavsiye etmem. Biz insanız erkek kız fark etmeksizin insanın doğası gereği birini önce görür sonra onu tanımak ister ve sever buna kimse istese de müdahale edemez, bu yüzden diğer insanların çirkinsin vs. demesine aldırış etme hayatına bak sana kriter ve fiziksel özellik olarak uygun biri ile hayatını endame ettirmeyi hedefle eğer ki isteğin buysa.

En çirkin kız bile makyajla vs güzelleşebiliyor.
Benim doğuştan gelen engellerim yüzünden (kepçe kulak,çene eğriliği,şaşılık) düzelme şansım yok

"Her malın alıcısı var." lafına inanırım. Davul dengi dengine, sen de birini bulursun diye tahmin ediyorum. Umarım güzel günler görürsün.
Bu sözü nerdeyse 15 senedir duyuyorum ama öyle biri yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…