Cities Skylines için Steam Atölyesi'nde Türkçe yama var mı?

aimdeX

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, oyunun orijinali var ve güvenmediğim için internetten yama indirmek istemedim.
Burada birkaç konuya göz attım ve Steam atölyesinde olduğunu öğrendim ama bulamadım, nasıl bulabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarı ile o kaldırıldı. Daha doğrusu linki açmaya çalışınca hata veriyor. Paylaşan kişinin Steam hesabı Symbol54 idi. Elimde bir link var. Google Drive üzerinden. Temiz bir dosya virüs falan yok endişeniz olmasın. Türkçe Yama umarı işinize yarar.

Bildiğim kadarı ile o kaldırıldı. Daha doğrusu linki açmaya çalışınca hata veriyor. Paylaşan kişinin Steam hesabı Symbol54 idi. Elimde bir link var. Google Drive üzerinden. Temiz bir dosya virüs falan yok endişeniz olmasın. Türkçe Yama umarı işinize yarar.
İçerisinde sizin de attığınız Google Drive linki var. Direk onu alıp atmak istemedim.

Eyvallah hocam teşekkür ederim.

Bildiğim kadarı ile o kaldırıldı. Daha doğrusu linki açmaya çalışınca hata veriyor. Paylaşan kişinin Steam hesabı symbol54 idi. Elimde bir link var. Google Drive üzerinden. Temiz bir dosya virüs falan yok endişeniz olmasın. Türkçe Yama umarı işinize yarar.

Teşekkür ederim hacı.

Bildiğim kadarı ile o kaldırıldı. Daha doğrusu linki açmaya çalışınca hata veriyor. Paylaşan kişinin Steam hesabı symbol54 idi. Elimde bir link var. Google Drive üzerinden. Temiz bir dosya virüs falan yok endişeniz olmasın. Türkçe Yama umarı işinize yarar.

Tam olarak hangi dosyaya ekleyeceğimi söyler misin acaba bulamadım çünkü yerel dosyalara bak dediğimde de çıkmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı