Çözüldü Cities Skylines Steam'de indirime girer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mEHMETTTTT

Picopat
Arkadaşlar Cities Skylines, paradox Store'da back to school adı altında indirime girmiş, sizce Steam'de de girer mi?

Çözüm
O muymuş indirim dedikleri bakmamıştım ama indirim var deyince uygun diye düşünmüştüm. İstemez kalsın. 12 liraları görüyor yahu Steam'de.
Sık sık indirim alan bir oyun o oyun. İstek listenize atın, haberiniz olur.

Okullar açılmadan indirime girer mi acaba
o kadar hevesliyseniz alın paradox store dan gitsin yahu, ben olsam alırdım. O store bu store derken 10 tane launcher kurduk zaten bilgisayarlara. Bitane de paradox store unkinden olsun.

O muymuş indirim dedikleri bakmamıştım ama indirim var deyince uygun diye düşünmüştüm. İstemez kalsın. 12 liraları görüyor yahu Steam'de.

Çözüm
o kadar hevesliyseniz alın paradox store dan gitsin yahu, ben olsam alırdım. O store bu store derken 10 tane launcher kurduk zaten bilgisayarlara. Bitane de paradox store unkinden olsun.
Peki sizce biraz daha verip deluxe editioın almak daha mı mantıklı bir bilginiz var mı?
Perdon 6 Euro'ymuş Steam'de daha ucuz

Ben düz versiyonunu almstm çok bilgim yok malesef ama bakındım google da biraz. Bir kaç bonus bina, artbook ve soundtrack gibi şeyler varmış galiba. Yine alacak olsam düz alırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…