Citroën C4 X, Türkiye'de tanıtıldı!

Benzinli c4 700 k ya dayanmış en az 800 k dan çıkar bu araba

Araba harbi çok güzel. Bu coupe SUV tarzı tasarımlar çok hoşuma gidiyor. Fransızlarda kendini baya bir geliştirdi özellikle Peugeot. Keşke 250-300 bin bandından çıksa ama en düşük 700-750'den çıkacak maalesef. Oda bayilerde kalmaz galeriler alıp 850 binden koyar.

155 HP'lik benzinli motorda bu arabaya çok yakışırdı. O gerçi 900 binden aşağı olmaz.

ben geçen sene benzinli shine donanımı 2. el 500 km de iken almıştım 320 bin liraya araba şuan 750 k bitmişiz ülke olarak

ben geçen sene benzinli shine donanımı 2. el 500 km de iken almıştım 320 bin liraya araba şuan 750 k bitmişiz ülke olarak
Şu piyasada en önemli etken ekonomimiz sonra da halkımızın aç gözlülüğü. Bizim halkımız gidip 0 arabayı galeriden 100-150 bin TL fazlaya aldıkça ikinci ellerin fiyatlarını arttırdıkça bir yandan da hak ediyorlar diyorum. Herkes şikayetçi ama çoğu kişi uğraşmıyor bir şeylerin değişmesi için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…