City Car Driving almaya değer mi?

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome
İşten gelince akşamları kafa dağıtmak için City Car Driving oyununu oynamayı düşünmekteyim. Sizce parasına değer oyun mu? Yapacak şeyler çok mu kısıtlı?
Direksiyon yok, PS3 kolu ile oynamayı düşünüyorum.

Steam: City Car Driving on Steam
Ücret: 57 TL.

Oyun hoşuma gitti, alacağım diyorsanız bir fiyat eklemesi yapayım; o fiyata değeceğini maalesef düşünmüyorum. İndirimlerde %75 indirim alarak gayet cüzi rakamlara iniyor.

@İKayraOnur Yarış oyunlarını pek beğenmiyorum, eğer genel kanı olarak değmez denirse ETS 2 tarzında bir oyuna bakarım muhtemelen.

@iKayraOnur Yarış oyunlarını pek beğenmiyorum, eğer genel kanı olarak değmez denirse ETS 2 tarzında bir oyuna bakarım muhtemelen.
Anladım, ama City Car Driving DS3 ile zevk vermeyebilir. Direksiyon ile bile sıkı kurallar yüzünden sıkılıp iade ettim.

İşten gelince akşamları kafa dağıtmak için City Car Driving oyununu oynamayı düşünmekteyim. Sizce parasına değer oyun mu? Yapacak şeyler çok mu kısıtlı?
Direksiyon yok, PS3 kolu ile oynamayı düşünüyorum.

Steam: City Car Driving on Steam
Ücret: 57 TL.
Kafa dağıtmak için güzel olabiliyor ama fizik ve arabaların yapısı gibi şeylerden dolayı o fiyata pek değmiyor gibi. Ben City Car Driving'e sahibim ve gayet iyi bir oyun ama yapılan arabalar grafikler fizikler pek iyi değil. Bundan dolayı %50 bir indirim olmadan almanızı pek önermem. Ben bile G920 ile deniyordum ve fizikler çok kötü. PS3 kolu ile de pek bir farkının olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı