Cıvık, yapışık bir insandan nasıl kurtulurum?

Benim misafir çocukları için taktiğim çocuğun ebeveynine internetten para kazanıyorum web tasarımı yapıyorum demek olabilir. Birisiyle görüntülü konuşmam gerek okul için falan demek olabilir. Çocuk yani ne de olsa laftan anlayacak yaşta başından rahatça savabilirsin.

Sabirli olacaksin yapacak bisiy yok 2haftalik misafir sonucta.

Taktiği sanırım buldum dostlar, korku filmi izliyor gibi yaptım haliyle bu da yanıma geldi. Sonra halam o ne izliyor diye sordu, ben de korku filmi dedim. Çocuğunun psikolojisine çok önem verdiği için (güya) alıp babaannemlere gittiler. Sabah yine gelecek ama en azından geceleri atlattım.

Onun yerine kuzenine tatlı bir dille istediklerini anlatabilirdin. Ha, olmadı mı? Enseye şaplak g***e p****k eve yollarsın.

Küçücük çocuk karışma sonra üzülürsün. Bizim bir akraba gelip bizde kalmıştı çocuğu da yeni ilkokula başladı tabii. Bu var ya her dakika gelip bir şeyler soruyor ya da odayı basıyordu. Çocuk İstanbul'a dönerken ağlamıştı o an içim parçalanmıştı. Sen de böyle şeyler yaşama zaten 2 hafta çok uzun bir süre değil kırma çocuğun kalbini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…