Çivili Kedisavar Yapan "İnsanlar"

Civiler arasindaki mesafe yeterince az degil, bu sebeple kediler zarar goremez. Mukemmel bir analiz yapmissin, tebrik ederim. Nice dar kafali insana adeta ders verir nitelikte olmus.

Bayramda kavurma yemeye davet ediyorum sizi. Kedilere de atarız onlar da yer. Her iki tarafta mutlu olur.

Bundan ziyade lastiklere bir çözüm üretselerdi daha iyi olurdu. Gereksiz insanlar lastikleri bıçaklıyor geceleri çok sinir oluyorum.

Aracın üzerine bez gibi bir materyal sermek daha mantıklı olabilirdi.

En kötüsü de cahil insanla bana göre tartışmak. Kendi görüşünün her zaman doğru olduğunu savunur. Yanlış düşüncelerinin değişeceğinden korktuğu için hiç bir araştırma da yapmaz.

İnsandan daha tehlikeli bir hayvan yok. Asıl insansavar yapmaları lazım.

Civiler arasindaki mesafe yeterince az degil, bu sebeple kediler zarar goremez. Mukemmel bir analiz yapmissin, tebrik ederim. Nice dar kafali insana adeta ders verir nitelikte olmus.
Gerçekten o tuzaktan bir kedinin zara görebileceğini düşünüyor musun? Eğer bir kedi bile zarar görmüş ise mükemmel analizim içim özür dilerim.

Ne olursa olsun bu çağın çok gerisinde kalan, çok vahşice ve sadece ortaçağda alınmış ilkel önlem gibi göründü bana. 4. Sanayi Devrimi'ni yaşadığımız bu yapay zekalı modern, süper çağda kedilerin hiç hoşuna gitmeyen, örneğin fare kaçırıcı ultrasonik sesli kaçırıcılar gibi elektronik yollarla uzaklaştırabilme yolları iyice araştırılıp bulunabilecek olan bazı kaçırıcıların, kedi patisinin çok az kirletmesine aşırı duyarlı (!) olan bu kimseler tarafından iyice araştırılıp, yurt içinde olmasa bile yurt dışından mutlaka getirtilip oto alarmı gibi aracına taktırılabilirdi, örneğin. Böylece hem bir manşet konusu yapılmayarak gizli (Görünmeyen) bir önlem alınmış, hem de bir kedi düşmanı, hayvan karşıtı veya onun düşmanı konumunda olup boşu boşuna da damgalanmazdı. Gerçekten çok yazık. Kolay gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…