Civilization V Donanım Sorunu ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

grc8213

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar Steam üzerinden almış olduğum 2 adet Civilization V oyununu oynarken oyundan atıyor. Oyunu Multiplayer üstünden internet bağlantısı olmadan oynuyoruz, hatta kopma sorununun başlarda wireless hızından kaynaklandığını düşündüğüm için, sıfır aldığım modemime (airties air 5452) her iki bilgisayarıda kablolu olarak modeme bağlıyorum ancak yine aynı problem var sizce bunun sebebi ne olabilir ?

Oyunu oynayan bilgisayarların özellikleri

Laptop: Packardbell Easy Note
İntel Core I3 380M
Nvidia Ge Force GT 420M 1GB Vram
3GB DDR3 Memory
Directx 9 ve en düşük ayarlara çekilmiş durumda ve grafik ayarları en düşük şekilde.

Masaüstü:Intel Core i7 2700k 3.9Ghz,Asus Maximus IV Extreme-Z, Highpower 650watt modüler,Asus HD6950 Direct CU II 2GB,1866mhz 16gb Corsair Vangeance CL9,Big Water 780e Su Soğutma sistemi,120gb SSD Corsair Force 3,2tb Samsung Hdd+Harddisk kutusu,Creative X-FI surround 5.1,Samsung 40D6000 Led TV Monitör,Creative Z5500 Ses sistemi,Logitech G700 Fare
Directx 11 ve en yüksek ayarlarda kullanılmaya çalışılıyor.

Eyer oyuna hiç girmiyorsa, senin yüklediğin windows eksik dosyalı windows. Eyer girdikden sonra her iki sistemdede atıyorsa bu oyunun kendi hatası olabilir. Yani hem laptopda hemde masaüstü bilgisayarda aynı sorun varsa, o zaman oyunun kendi hatası olabilir. Oyundan atıkdan sonra ekrana herhangi bir uyarı hatası geliyormu?

Oyuna girmeme gibi bir problem yok, oyundayken turn atlama tuşuna basınca, Atıyorum alicandan1888 disconnect yazıyor.

Valla tam çözemedim sorunu. Oyuna başka nick ile girmeyi denedinmi? bide bu konuyuda kontrol et. Bazılarıda aynı sorunu yaşıyormuş galiba bug var. Sadece bu oyunda değil, başka oyunlardada varmış bu sorun.
http://forum.donanimhaber.com/m_48832910/tm.htm

Son düzenleyen: Moderatör:
Nick değiştirmek ile sorun çözülüyor mu ? Nasıl bir oyunmuş bu :D.

:D Valla adamın nicki ile hata veriyormuş ne bileyim. Belki olur diye. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı