Çizimim nasıl olmuş?

Cafer Aksoy

Picopat
Daha fazla  
Tilki fotoğrafı kullanarak grafik tabletiyle Illustrator da bu çizimi yaptım. Bu çizimleri yaparken gövde kısmı falan iyi görünüyor ama tüy saç gibi şeyler içime sinmiyor. Sizce ne yapmalıyım bunun için?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (84).png
    Ekran Görüntüsü (84).png
    347,4 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Tilki fotoğrafı kullanarak grafik tabletiyle Illustrator da bu çizimi yaptım. Bu çizimleri yaparken gövde kısmı falan iyi görünüyor ama tüy saç gibi şeyler içime sinmiyor. Sizce ne yapmalıyım bunun için?

Gayet güzel olmuş çizime birkaç detay eklenebilir yazı fontu başta olarak onun harici tüyler biraz daha düzgün olabilir ayrıca tüyler güzel bir yabanlık katmış.

Şu attığın videoda ki tarama tekniği için biraz daha hatching/tarama çalışmalısın. Zor bir tekniktir diğerlerine nazaran. El çizimi deneyimin yoksa can sıkabilir.

1710080685461.png

Kırmızı 3x Cyan 2x Turuncu 1x gibi çizgi, gölge, detay akışı gerekli. Aynı mantığı çiçeklerin başlangıç ve dizilimlerine de uygulayabilirsin.

Geri
Yukarı