CL20 RAM'li laptopa CL22 RAM takma

Evet hocam. DDR (Double Data Rate) olduğu için değerler ikiyle çarpılır.

Evet hocam. DDR (Double Data Rate) olduğu için değerler ikiyle çarpılır.

Çok sağ olun hocam teşekkürler.
Evet hocam. DDR (double data Rate) olduğu için değerler ikiyle çarpılır.

Hocam ben Team Elite RAM alınır mı diye konu açtım orada bir arkadaş olmaz diyor CL değeri farklı olduğu için performans alamaz sın diyor vallahi anlamadım.

Son düzenleme:
Size şunu diyebilirim ki cihazdaki RAM ve linkteki RAM CL 22. Neye göre farklı demişler. Memory sekmesi o anki çalışma değerini gösterir. RAM`in tam özellikleri gözükmez. Bu sebeple SPD sekmesini de istiyoruz. Bunu bilmek gerekir.

Size şunu diyebilirim ki cihazdaki RAM ve linkteki RAM CL 22. neye göre farklı demişler. Memory sekmesi o anki çalışma değerini gösterir. RAM'in tam özellikleri gözükmez. Bu sebeple SPD sekmesini de istiyoruz. Bunu bilmek gerekir.

Tamam hocam başka kimseye muhatap olmadan alıp deniyorum teşekkürler her şey için alıp kullanım sonrası buraya görüşlerimi yazacağım.

Hocam CLl'eri aynı fakat dediğniz gibi uyabilir fakat şu an bütçem bu bekleyip arttırabilirim fakat fiyatlar çok oynuyor dolayısıyla erkenden almak istiyorum normal 4 GB alacaktım ama tek seferde bu işi bitirim dedim bakalım bu RAM uyuşmazsa iade edip dediğinizi alacağım mecbur çünkü CL 20 3200 MHz diye aratınca HyperX RAM çıkıyor sadece o da 800 TL.
calistimi

Yeni konular

Geri
Yukarı