Clash of Clans köyüme giriş yapamıyorum

Kadirgenc

Decapat
Daha fazla  
Google Play ile köyüme bağlanmak istiyorum fakat görseldeki yazıyla karşılaşıyorum Supercell ID hesabımı unuttum sadece Google Play hesabımı biliyorum.

Yalnızca Google Play ile bağlanılamıyor mu?

Dosya Ekleri

• bandicam 2021-12-11 20-00-49-264.jpg
    bandicam 2021-12-11 20-00-49-264.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 452
Google Play ile köyüme bağlanmak istiyorum fakat görseldeki yazıyla karşılaşıyorum Supercell ID hesabımı unuttum sadece Google Play hesabımı biliyorum.

Yalnızca Google Play ile bağlanılamıyor mu?

Google ile giriş yapmaya çalıştığınız e posta ile Supercell ID kod yollayıp girebiirsin.

malesef işe yaramıyor ''Oyun Hesabı Bulunamadı'' hatasını veriyor
Eğer yanlış hatırlamıyorsam hesabın köy ismini, etiketini, seviyesini, hangi şehirde oluşturulduğunu ve hangi cihazlardan giriş yapıldığını desteğe iletirseniz hesabınızı başka bir maile geçiriyorlar. Bunu yapmak için sıfır hesap açıp ayarlardan destek kısmına girebilirsiniz.

+ Hesabı supercellid den ayıramıyorsunuz. Verdiğiniz maili gene supercellid olarak geçiriyorlar.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam hesabın köy ismini, etiketini, seviyesini, hangi şehirde oluşturulduğunu ve hangi cihazlardan giriş yapıldığını desteğe iletirseniz hesabınızı başka bir maile geçiriyorlar. Bunu yapmak için sıfır hesap açıp ayarlardan destek kısmına girebilirsiniz.

+ Hesabı supercellid den ayıramıyorsunuz. Verdiğiniz maili gene supercellid olarak geçiriyorlar.
Arkadaşın dediği gibi olduğunuz klan, kupanız, seviyeniz, kaç yılıdır oynadığınız, oyundaki adınızı soruyorlar 2 kere denemiştim sonra hesabımı almıştım ben.

hesaba herhangi bir erişimim olmadığı için o bilgilere ulaşamıyorum
sadece ismini biliyorum okadar

Yeni konular

Geri
Yukarı