Clash Of Clans Kullanıcı Adını Unutmak

Musa-BAĞRIYANIK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben iPhone 4 üzerinden Clash Of Clans oynuyorum. Eskiden Bluestacks'e bağlamıştım ve Bluestacks'e bağladığımda kayıtlı olan Google Mail hesabımı unuttum. Clash Of Clans yetkilileri ile konuşup o zamanki Google Mail hesabının adını söylerler mi? Ve onlarla nasıl iletişime geçebilirim?

Bu konuyu açtıktan sonra Supercell'in sitesine gittim ve oradan Clash Of Clans destek bölümüne girdim, "Kullanıcı adı ve şifremi hatırlamıyorum." yazan destek kısmında Supercell beni Google'a yönlendirdi. Orada kullanıcı adımı unuttuğumu belirttim ve numaramı istedi. Numarayı girdikten sonra telefona gelen kodu oraya girdim ve telefonuma bağlı olarak açılmış bütün telefon numaralarını görüntüledim, oyunlarda çok fazla hesap açmayı seven ve Facebook'ta insanları trollemeyi seven birisi olduğumdan 15'ten fazla Google Mail hesabı buldu. Bunların hepsini tek tek deneyeceğim, sonucunu buraya yazarım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı