Claw grip için 100 TL mouse önerisi

Eray3424

Centipat
Makaleler
3
Yer
Darıca/Nenehatun Mahallesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar herkese claw grip tutuş şekline uygun bir mouse arıyorum. Elim orta boyut ile büyük boy arası bir büyüklüğe sahip. Kendimde araştırdım G102 Prodigy ve HyperX PulseFire Core modelleri biraz ilgimi çekti. İkinci el alacağım bütçem ise 100 lira. Sizinde bildiğiniz başka modeller varsa yazabilirseniz sevinirim.

Sıfır isterseniz bunları öneririm;

Sıfır isterseniz bunları öneririm;

Bu fiyatlarda sıfır olarak Çin Mali bir mouse aldım fakat memnun kalmadım.

Çin malı demek kalitesiz demek değil. Aldığınız model kötü diye bütün Çin malı ürünler kötü olmuyor.

Rampage kullanıyorum marka vermeyeyim dedim bu yüzden Çin Mali mouse dedim ve bildiğiniz üzere daha çok bu tarz Çin menşeili ürünler forumda önerilmiyor ayrıca forumda birçok kişi rush tavsiye etmiyor uzak durulması gereken markalar listelerinde hep görüyorum ve kalitesiz diye bir şey demedim ama siz öyle anlamışsınız. Trust belki olabilir kullandıklarım arasında en düzgünü oydu.
Sensör kalitesi iyi olması çok önemli şu anki kullandığım mouse bazen ani hareketleri algılayamıyor ayrıca çok alçak olduğu için parmaklarım mouse pede sürtüyor.

Çin Mali demek kalitesiz demek değil. Aldığınız model kötü diye bütün Çin Mali ürünler kötü olmuyor.

Hangi fareyi aldınız? Önerdiğim fareler gayet kaliteli.

Daha almadım ikinci el piyasasınada bakıyorum 100 liraya G102 Prodigy buldum. Ama satılmış olabilir.

Son düzenleme:
Rampage zaten bu bütçedeki en kötü fare. Sorun yaşamanız normal. Ayrıca dediğiniz "Çin malı" adamlar donumuza kadar her şeyi üretiyor. Çin'de kaliteli markalar olduğu kadar kalitesiz markalar da var. Birazcık ekleyip sıfır olarak Corsair Katar PRO alın.

Rampage zaten bu bütçedeki en kötü fare. Sorun yaşamanız normal. Ayrıca dediğiniz "Çin Mali" adamlar donumuza kadar her şeyi üretiyor. Çin'de kaliteli markalar olduğu kadar kalitesiz markalar da var. Birazcık ekleyip sıfır olarak Corsair katar Pro alın.

Hmm bu güzelmiş bunu beğendim umarım elime oturan bir yapısı vardır. Bir de Cooler Master CM110 buldum 100 liraya sıfır o nasıldır?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı