Claymore'da "incorrect ETH share from GPU1" hatası

BlackJackTR

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi incorrect ETH share from GPU1 hatası alıyorum. Ayarlarım bu şekilde. Binance Pool'dan kazım yapmaktayım. Claymore kullanıyorum fakat bu sorunu bir türlü çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

ali1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3070 ile Binance Pool'a kazım yapacaksan Claymore gibi güncellemesi yıllar önce bırakılmış bir yazılım yerine T-Rex gibi sürekli güncellenen bir yazılım kullanabilirsin.

Şuradan RTX 3070 için "t-rex-0.19.11-win-cuda11.1.zip" dosyasını indirip bat dosyasını da doğru ayarlayarak test edebilirsin. Örnek bir bat dosyası paylaşayım :

[CODE title="T-Rex | RTX 3070 - Binance Wallet Bat Dosyası"]t-rex.exe -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:3333 -u binanceuser -p x -w workername --api-bind-http 0.0.0.0:4067 --api-read-only
pause[/CODE]

Burada binanceuser yazan kısmı kendi Binance Mining kullanıcı adınızla değiştirin, workername yazan kısma da dashboard'da görünecek bir isim yazın. Dosyayı .bat uzantılı olarak T-Rex ile aynı dizine kopyalayıp çalıştırarak deneyebilirsin.

RTX 3070 ile Binance Pool'a kazım yapacaksan Claymore gibi güncellemesi yıllar önce bırakılmış bir yazılım yerine T-Rex gibi sürekli güncellenen bir yazılım kullanabilirsin.

Şuradan RTX 3070 için "t-rex-0.19.11-Win-CUDA11.1.ZIP" dosyasını indirip BAT dosyasını da doğru ayarlayarak test edebilirsin. Örnek bir BAT dosyası paylaşayım :

[CODE title="T-Rex | RTX 3070 - Binance Wallet Bat Dosyası"]t-rex.exe -a ethash -o stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:3333 -u binanceuser -p x -w workername --api-bind-http 0.0.0.0:4067 --api-read-only
pause[/CODE]

Burada binanceuser yazan kısmı kendi Binance Mining kullanıcı adınızla değiştirin, workername yazan kısma da Dashboard'da görünecek bir isim yazın. Dosyayı .bat uzantılı olarak T-Rex ile aynı dizine kopyalayıp çalıştırarak deneyebilirsin.

Bilgi için çok teşekkürler denedim şu an gayet temiz bir şekilde kazıyor.

Şuradan RTX 3070 için "t-rex-0.19.11-win-cuda11.1.zip" dosyasını indirip bat dosyasını da doğru ayarlayarak test edebilirsin. Örnek bir bat dosyası paylaşayım :

pause[/CODE]

Burada binanceuser yazan kısmı kendi Binance Mining kullanıcı adınızla değiştirin, workername yazan kısma da dashboard'da görünecek bir isim yazın. Dosyayı .bat uzantılı olarak T-Rex ile aynı dizine kopyalayıp çalıştırarak deneyebilirsin.
Ayrıca bu paylaştığınız bat dosyası örneği benim ekran kartım ile ayarları uygun mu ? 1 kart ile kazım yapıyorum.Birde başka bir sorum daha olacak binance pool'da msh değeri dalgalanıyor 62 mhs ıle kazmama rağmen orada 12 mhs kadar düşük gösteriyor.Bunda bir sorun olur mu ?

Son düzenleme:
Bilgi için çok teşekkürler denedim şu an gayet temiz bir şekilde kazıyor.

Ayrıca bu paylaştığınız bat dosyası örneği benim ekran kartım ile ayarları uygun mu ? 1 kart ile kazım yapıyorum.Birde başka bir sorum daha olacak binance pool'da msh değeri dalgalanıyor 62 mhs ıle kazmama rağmen orada 12 mhs kadar düşük gösteriyor.Bunda bir sorun olur mu ?
Paylaştığım Nvidia kart için uygun, tek Nvidia kartla çalışıyorsanız problemsiz çalışır.

Binance'de iki performans var. Biri anlık diğeri 24 saat ortalaması. Çalışır durumda tuttuğunuz sürece iki değer birbirine yaklaşacaktır.

Paylaştığım NVIDIA kart için uygun, tek NVIDIA kartla çalışıyorsanız problemsiz çalışır.

Binance'de iki performans var. Biri anlık diğeri 24 saat ortalaması. Çalışır durumda tuttuğunuz sürece iki değer birbirine yaklaşacaktır.

Hocam Binance kazı yapıyorum bende. AMD için hangi algoritma kullanmam gerek.

Geri
Yukarı