Cloud 2 vs Cloud Alpha

Wanates

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese, arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım şu an 1 Ocak itibarıyla fiyatları 880 lira civarlarında.
Cloud 2 vs Cloud Alpha üzerine birçok konu okudum, anakartı iyi olanlar Cloud Alpha almış kimisi de ses kartı olduğu için Cloud 2'yi tercih etmiş.
Benim anakartım MSI B450M GAMING Plus ve Realtek® ALC887 codec kullanıyormuş. Eğer anakartım iyiyse Cloud Alpha almayı düşünüyorum ama ses yongalarıyla alakalı bir bilgim yok.
Asıl olarak oyun için alacağım fakat 7.1 önemli değil benim için sadece müzik tarafında biraz daha iyi olsun yeterli. Yorumlarınızı bekliyorum.

Ses olarak Cloud Alpha çok güzel bir deneyim veriyor Cloud 2 ile karşılaştıramadım ama elimde Cloud 1 vardı. Basslar ve tizlerde özellikle basslar da çok bariz iyileştirmeler barındırıyor lakin bende bilgisayarın bütün sesini mikrofondan karşı taraflara veriyordu. Anakartım MSI H170 GAMING M3 modeldi ve bende eski bir anakart olduğu için sorunun anakart ile bağlantılı olduğunu düşündüm. Üzülerek iade etmek zorunda kalmıştım. Benim sana tavsiyem bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum lakin bir Cloud Alpha satın al deneyimle, bu tip sorunlar yaşarsan da iade et ve kendi ses kartı ile gelen modellere bak.

Ses olarak Cloud Alpha çok güzel bir deneyim veriyor Cloud 2 ile karşılaştıramadım ama elimde Cloud 1 vardı. Basslar ve tizlerde özellikle basslar da çok bariz iyileştirmeler barındırıyor lakin bende bilgisayarın bütün sesini mikrofondan karşı taraflara veriyordu. Anakartım MSI H170 GAMING M3 modeldi ve bende eski bir anakart olduğu için sorunun anakart ile bağlantılı olduğunu düşündüm. Üzülerek iade etmek zorunda kalmıştım. Benim sana tavsiyem bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum lakin bir Cloud Alpha satın al deneyimle, bu tip sorunlar yaşarsan da iade et ve kendi ses kartı ile gelen modellere bak.

Anladım hocam, umarım benim anakartımın performansı iyidir.

Geri
Yukarı