Cloud 2 vs G PRO X

Ikisini de kullandim. Rahatlik olarak kesinlikle G PRO X.
Muzik performansida oyle. Cloud 2'nin stereosu daha iyi gibi geldi bana.
G PRO X'in ekolayzer ayarlari olmasi gayet iyi. Mic konusunda karsilastirmak ayip olur, G PRO X cok daha iyi.
Ancak benim g pro x'in ses sorunu var galiba, az ses veriyor. Bende equalizer apodan cozdum bu sorunu.

Muzik performansi da oyle. Cloud 2'nin stereosu daha iyi gibi geldi bana.
G PRO X'in ekolayzer ayarlari olmasi gayet iyi. Mic konusunda karsilastirmak ayip olur, G PRO X cok daha iyi.
Ancak benim G PRO X'in ses sorunu var galiba, az ses veriyor. Bende equalizer apo'dan cozdum bu sorunu.
Birçok kişi sesi az diyor ancak aynı kulaklığı birkaç gündür kullanıyorum ve kulaklığı maksimum ses seviyesinde kullanamıyorum kısmam gerekiyor bence gayet yeterli sesi. Hem USB bağlantı ile hem de jak girişi ile denedim. En yüksek sese sahip kulaklıklardan olmayabilir tabii ona bir şey diyemem ama dediğim gibi sesi kısmak zorunda kalıyorum acaba sistemden sisteme değişiyor mu ses seviyesi onu çözemedim.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın. Bende almayı düşünüyorum ama fiyatından dolayı biraz kararsızım. Yaşamış olduğunuz tecrübeleri aktarabilme imkanınız varsa ben ve diğer arkadaşlar için çok yardımı dokunur.
ya ekolayzır ayarını yapman lazım yoksa duymak zor mikrofonu çok iyi yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız efsane kulaklık

Muzik performansida oyle. Cloud 2'nin stereosu daha iyi gibi geldi bana.
Ancak benim G PRO X'in ses sorunu var galiba, az ses veriyor. Bende equalizer apodan cozdum bu sorunu.

Eqoulazier apo ne oluyor hocam?

Ben 2 yıla yaklaşık cloud 2 kullandım şimdi ise G pro x wireless kullanıyorum. Ses konusunda bana sorarsanız cloud 2 bence daha iyi ve tok bir ses veriyordu. Bu G pro da hangi ayarı yaparsam yapayım o tokluğu yakalayamadım. Belki benim diğer kulaklıktaki seslere karşı alışmamdan kaynaklı olabilir, emin değilim. Ama şunu söyleyebilirim G pro kafada çok rahat ve mikrofonu gayet iyi. En iyi misidir bilmem ama 2 kulaklıkta güzel kulaklıklar. Keyifçi biriysen g pro ben fiyat performans yapacağım, vereceğim her kuruşa değsin ve geri kalmayayım diyorsan cloud 2' yi 2023 yılında bile önerebilirim. Ayrıca ben mikrofon olarak birkaç yarı profesyonel mikrofon kullanmama rağmen g pronun kadar iyi bir mikrofona rastgelmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı