CM Devastator III RGB vs MasterKeys Lite RGB

Tümerilante

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Cooler Master Devastator III RGB + Mouse Seti ile Cooler Master MasterKeys Lite RGB LED arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Bir de farklı bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece klavye alıcaksanız bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabilirim. Ama sanırım Lite L combo stoklarda olmadığı için sadece klavye için alıcaksınız.

Bu kadar para verildikten sonra bence mekanik klavye almamak kötü olur.

Benim önerim ışık önemli değil ise kesinlikle Gigabyte Force K83 almanız olur. Cherry MX switchler kullanıyor alabileceğiniz en iyi switchler.

Işık olsun isterseniz Kaihl switch kullanıyor olan Sharkoon Purewriter RGB veya Outemu switch kullanıyor Trust Gxt 890 bakabilirsiniz.

Switchler sıralaması:

1- Cherry MX
2- Kailh
3- Outemu

Sadece klavye alıcaksanız bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabilirim. Ama sanırım Lite L combo stoklarda olmadığı için sadece klavye için alıcaksınız.

Bu kadar para verildikten sonra bence mekanik klavye almamak kötü olur.

Benim önerim ışık önemli değil ise kesinlikle Gigabyte Force K83 almanız olur. Cherry MX switchler kullanıyor alabileceğiniz en iyi switchler.

Işık olsun isterseniz Kaihl switch kullanıyor olan Sharkoon Purewriter RGB veya Outemu switch kullanıyor Trust Gxt 890 bakabilirsiniz.

Switchler sıralaması:

1- Cherry MX
2- Kailh
3- Outemu

Evet sadece klavye almak amacım ortalama 250 civarın da bir bütçem var verdiğiniz örnekler de sadece Trust Gtx 890 beğendim sebebi ise Türkçe karakter olması varsa eğer farklı öneriniz alabilirim. Ayrıca yardımınız için de tekrardan teşekkür ederim :)

İnanın hiç bana göre değil klavyeden soğuyorum direkt olarak o yüzden Türkçe olması lazım. Ayrıca fareye de ihtiyacım var şu an a4 tech op-620d kullanıyorum ortalama 10 yıldır kullanıyorum ilk başta attığım CM 3 bu yüzden de önemli ama attğınız 890 bir tık önüne geçti fareyi bir kaç ay sonraya da saklayabilirim ona da bütçem 150 civarın da :)

Son düzenleme:
Cooler Master mouse en fazla 50 TL eder.

Ergonomik olarak çok iyi bir mouse değil çift el için yapılmış şuan kullandığınız mouse sıkıntı yoksa beklenebilir.

Evet o yüzden bekliyor benim elime en iyi giden model bilmem bilir misiniz a4-tech in x7 faresi vardı o ve microsoft un o efsane faresi bu 2 fare elime göre tam o tarz bakmaya çalışıyorum ama şu an kırık bir klavyem olduğu için öncelik 250 tl civarların da bir klavye sanırım farklı bir öneriniz de olmadığı için Trust Gtx 890 alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı