CM MasterFan Pro 120 RGB Yanmıyor

Warg

Hectopat
Makaleler
1
Kasam MB511, LED RGB aldım egzoz fana takmak için ama sadece mavi ve kırmızı renk yanıyor, arkasındaki RGB tuşunu almama ragmen. Ne almam lazım? Sıvı soğutma CM master Liquid ML240l RGB kullanıyorum, senkronize yanmasını istiyorum.
CM marka önerilerinizi bekliyorum, ne yapcagımı bilmiyorum.

Birlikte senkron oluyor. Bazen taktığın pinler tam oturmuyor ondan da yapabiliyor.

Toplamda kullandığın RGB fan sayısı 6 öyle değil mi? Başka RGB led şerit falan var mı?
1x Egzoz fanı RGB
3x Kasa ön fanları RGB
2x ML240L fanları RGB

Analartın marka modeli nedir?

Hocam kasa RGB model değil LED model kasa da şu an sadece RGB olarak 1 dışardan aldıgım çalıştıramadığım fan ve 2 tane sıvı soğutma da var. ML240l RGB anakarz MSI-Z370'a Pro.
Hocam kasa RGB model değil LED model kasa da şu an sadece RGB olarak 1 dışardan aldıgım çalıştıramadığım fan ve 2 tane sıvı soğutmada var ML240l RGB anakarz MSI-Z370'a Pro
Sıvı soğutma sorunsuz çalışıyor egzoz fana taktıgım RGB fanı sıvı sogutmayla aynı anda yakmak istiyorum ama fan'da 2 tane kablo var birini anakarta taktım diğerini takacak yer yok üstünde ok işareti olan takamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
RGB çoklayıcı kablo alabilirsin. Coller Master'ın olması lazımdı. Hatta sıvı soğutmada oluyor yanında ben de kullanıyorum. Yetmiyorsa bir tane daha alabilirsin :D

Hocam kasa rgb model değil led model kasada şu an sadece rgb olarak 1 dışardan aldıgım çalıştıramadığım fan ve 2 tane sıvı soğutmada var ml240l rgb anakarz msi-z370 a pro

Anladım. Yeni aldığın RGB fanın RGB bağlantısını nereye ve nasıl yapıyorsun? Sıvı soğutmanın rgb kontrolcüsüne mi?

Anladım. Yeni aldığın RGB fanın RGB bağlantısını nereye ve nasıl yapıyorsun? Sıvı soğutmanın RGB kontrolcüsüne mi?
Sıvı soğutucuda yer yok 3 tane kablo var üçüde dolu RGB kablosunu baglayamadım.
Sıvı soğutucuda yer yok 3 tane kablo var üçüde dolu RGB kablosunu baglayamadım
ML240l RGB kontrolcüsünde ek bir giriş olsa takardım ama yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
sıvı soğutucuda yer yok 3 tane kablo var üçüde dolu rgb kablosunu baglayamadım

ml240l rgb kontrolcüsünde ek bir giriş olsa takardım ama yok

Bu alttaki ürünle ekstradan rgb port sağlarsın. Bu arada sıvı soğutmanın kendi kontrolcüsüne en fazla 4 ya da 5 tane RGB fan bağlayabilirsin. Fazlası kontrolcüye zarar verebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı