CM MK110 vs Masterkeys Lite vs Trust GXT 890

Egetemll

Centipat
Bunlardan hangisi? Veya 250 300 TL bandında RGB klavye öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masterkeys Lite artık yok. MK110 onun yenilenmiş versiyonu.

Merhaba öncelikle,

MK100 aldım ve gayet güzel buldum. Fakat sormak istediğim bir soru var.

USB 1.1 /125Hz~8ms bağlantı ve geçikme değerine sahip bu bağlantı ve geçikme değeri oyun esnasında sorun çıkarır mı? Bugüne kadar kullandığım klavyeler 2.0 bağlantı noktasına sahipti.

Merhaba, websitemizde bir yazım hatası oluşmuş, Mk110 USB 2.0. Web de gün içinde düzelecek. hatırlatmanız için teşekkürler.

Merhaba, websitemizde bir yazım hatası oluşmuş, MK110 USB 2.0. web de gün içinde düzelecek. Hatırlatmanız için teşekkürler.

Öncellikle geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Sitede bilgi düzelmiş. 1 haftadan fazladır kullanıyorum gayet sağlam ve tuş basma hissiyatı tatmin edici bir klavye.

Merhaba, websitemizde bir yazım hatası oluşmuş, MK110 USB 2.0. web de gün içinde düzelecek. Hatırlatmanız için teşekkürler.

Merhabalar konuyla alakasız ama benim CK350 klavyemde ki kablo kanallarını kullandığımda kabloda hafif çizgiler halinde ezilmeler meydana geldi. Kablosu kalın diye önemsemedim. Cooler Master böyle bir durumun önlemini almış mıydı bu modelde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…