CM Storm Devastator Klavye Mouse set nasıldır ?

Devastator

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar meraba. Bu aralar klavye ve mousemi değiştirmek istiyorum. Ben de set oalrak düşündüm ve fazlada para verebilicek durumda değilim. Ben de ucuz ama güzel hoşuma giden 3 model 2 farklı marka buldum, sizce hangisine yönelmeliyim? Yardım ederseniz sevinirim.

Bu everestin mavi ledli olan modeli:

Everest Rampage Km-r7 Mavi Işıklı Klavye Mouse Set 37588175 - n11.com

Bu da Cooler Master'ın bu ilk 2 si birbirinin hemen hemen aynısı gibi ama fiyat farkı var biraz. Acaba hangisi daha iyi ?

CM Storm Devastator Aydınlatmalı Klavye (TR) Mouse Set Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Ve son oalrak bu da Everest'in. Bunun 3 farklı zemin aydınlatması olduğu için hoşuma gitti. En son bunu denk geldide buldum. Aslında oyuncu tuşlarının farklı renk olmasını sevmiyorum ama zemin aydınlatması çeşitliliği hoşuma gitti:

Everest Rampage Km-r10 3 Renk Işıklı Klavye Mouse Set 37586851 - n11.com

Görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben Everest Rampage markalı setini kullanıyorum memnun değilim. Bence CM'yi alabilirsin.

Tam oalrak neden memnun değilsiniz? Kalite oalrak falan mı ? Ben de CM Storm'a daha yakınım. Everest iyi bir marka olarak anılmıyor çünkü sormak istedim. Teşekkürler galiba CM alıcam.

CM Storm'un setini öneririm.

Teşekkür ederim dikakte alacağım.

CM Storm, malzeme kalitesi, kalite ve modifikasyon açısından Everest'den daha üstün. Everest alan çoğu kişi fazla zaman geçmeden sorunlarla baş başa kalıyor. "Arkadaş bu Everest hep mi kötü şeyler çıkarıyor ?" derseniz, hayır çıkarmıyor ;)

Her anlamda memnun değilim. Alalı 3-4 ay oldu Klavye bozuldu,Mause'nin tuşu kırıldı ve kaliteli değiller. Sen sen ol Everest'ten uzak dur.

CM Storm, malzeme kalitesi, kalite ve modifikasyon açısından Everest'den daha üstün. Everest alan çoğu kişi fazla zaman geçmeden sorunlarla baş başa kalıyor. "Arkadaş bu Everest hep mi kötü şeyler çıkarıyor ?" derseniz, hayır çıkarmıyor ;)
öncelikle kusura bakmayın forumda yeniyimde kruallardan dolayı ceza almışım ondan dolayı cevap yazamadım önerileriniz üzerine cm strom u sipariş verdim teşekkür ederim
Her anlamda memnun değilim. Alalı 3-4 ay oldu Klavye bozuldu,Mause'nin tuşu kırıldı ve kaliteli değiller. Sen sen ol Everest'ten uzak dur.
özellikler sizin tecrübenize bakarak everest den tamamen vaz geçtim cm storum u siparşi verdim dediğim gibi sizede teşşekkür ederim
Everest markasının her ürünü vasattır. Almayın, aldırmayın.
her ürününün vasat olduğunu sanmıyorum ama genel olarak bir şikayet var bu konu beni rahatsız ettiği için cooler master ürnünü seçtim teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı