CM Storm Devastator vs Bloody B2100

Türkiye de Devastator modelinin sadece mavi ledli modeli var. Devastator 2 modelinin Türkiye de kırmızı ledli modeli var. Ama kullanılan switch olarak Devastator 2 modelinde Mem-Chanical olarak geçen bir switch kullanılmış. Şu video biraz daha açıklayıcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye de Devastator modelinin sadece mavi ledli modeli var. Devastator 2 modelinin Türkiye de kırmızı ledli modeli var. Ama kullanılan switch olarak Devastator 2 modelinde Mem-Chanical olarak geçen bir switch kullanılmış. Şu video biraz daha açıklayıcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Klavye hoş ama mouse aklımı karıştırdı. Sensörü o kadar iyi değil diyor.
Onun dışında 1 ile 2'nin arasında sanırım sadece renk farkı ve mekanik hisli tuşlar yapmışlar.. Başka da bir açıklama yapmamış ikisi arasındaki fark ile ilgili.

Devastator II için izleyebilşrsiniz;

Arkadaş da aynı videoyu attı :) Ve dediğim gibi, led ışıkları veya mekanik his dışında başka bir +sı yok sanırım 1. ile arasında. Ve fareyi pek önermedi sensörü iyi değil diye, inceleyen arkadaş.

Fiyatlandırma kısmında zaten aynı fiyatlarda olduğu için ikinci modeli almak daha mantıklı oluyor. Zaten fare ikisinde de aynı.

Bütçe yetiyorsa G300s ve G105 öneririm. B2100 deki fare normal A9 değil daha kötüsü iyi bir araştırın. Bloody A90 ve Bloody B120 alabilirsiniz. Verdiğim iki tavsiyede bütçenizi aşıyorsa, klavyeler arasında pek bir fark olmaz ikiside plastik anahtara sahip farelerin Dpi ve Cpi değerlerine bakın hangisi daha performanslıysa onu tercih etmeniz de fayda var.

Bu baktığınız setler giriş seviyesi, orta seviye isterseniz Logitech. Orta seviyenin biraz altı Bloody. Üst segment ise SteelSeries'dir. Ben Rival 100 ve Bloody B120 kullanıyorum,fare efsane arkadaşlar yani fiyatı bakımından çok iyi 120 lira civarında almıştım. B120 ise hissiyat olarak çok iyi Gamer ekipmanına sahip olduğunuzu hissettiriyor. SS Siberia 200 aldım yakın vakitte o da fiyatına göre taht kurmuş yani deneyimlerime göre şöyle diyebilirim; Paranızı biriktirin SteelSeries kalitesine alıştınız mı vazgecemiyorsunuz SteelSeries F/P konumunda çok iyi lakin Klavyeleri pahalı biraz benim tavsiyem para biriktirip SteelSeries'e geçmek pişman olmazsınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı