CMD'ye girdiğim komutları geri çekebilir miyim?

Yusufsendogan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bundan 1 ay önce kadar, internette ping düşürme videosuna denk geldim. Halbuki ping sıkıntım yoktu ama internet de hızlanır diye denemek istedim. Aynısını yaptım.
Regeditten 10-15 tane DWORD32 değeri ekledim. Üstüne CMD'yi yönetici olarak çalıştırdım. "ping -f -l" komutunu girdim. Tekrar Regedite girip bir DWORD32 daha ekledim. CMD komutuyla bağlantılı bir değerdi.
CMD mevzusunu anlamak için videonun, alta belirttiğim dakiklarına bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8:00 CMD komutu girdiği yer.
9:35 CMD ile bağlantılı olarak eklenen DWORD32 değeri(MTU)

Yeni eklediğim tüm Regedit DWORD'larını dikkatlice sildim. Normalde 6 MB/S indirirdi, şimdi 200KB/S. Bu CMD komutunu geri çekince belki eski haline döner diye düşündüm.

Son düzenleme:
Bundan 1 ay önce kadar, internette ping düşürme videosuna denk geldim. Halbuki ping sıkıntım yoktu ama internet de hızlanır diye denemek istedim. Aynısını yaptım.
Regeditten 10-15 tane DWORD32 değeri ekledim. Üstüne CMD'yi yönetici olarak çalıştırdım. "ping -f -l" komutunu girdim. Tekrar Regedite girip bir DWORD32 daha ekledim. CMD komutuyla bağlantılı bir değerdi.
CMD mevzusunu anlamak için videonun, alta belirttiğim dakiklarına bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8:00 CMD komutu girdiği yer.
9:35 CMD ile bağlantılı olarak eklenen DWORD32 değeri

Yeni eklediğim tüm Regedit DWORD'larını dikkatlice sildim. Normalde 6 MB/S indirirdi, şimdi 200KB/S. Bu komutu geri çekince belki eski haline döner diye düşündüm.
Hangi video? Hangi saniye? Hangi hız?
Hız görecelidir her zaman 1 MB hız alamazsınız ara ara düşebilir bunu ise modemi açıp kapatarak veya yeniden başlatarak , bakım yaparak çözebilirsiniz o anlık hiçbir Windows'ta yaptığınız ayar internetinizi ve Pinginizi düşürmez düşürmek için düzgün bir İnternet almanız gerekli.

Hangi video? Hangi saniye? Hangi hız?
Hız görecelidir her zaman 1 MB hız alamazsınız ara ara düşebilir bunu ise modemi açıp kapatarak veya yeniden başlatarak , bakım yaparak çözebilirsiniz o anlık hiçbir Windows'ta yaptığınız ayar internetinizi ve Pinginizi düşürmez düşürmek için düzgün bir İnternet almanız gerekli.
Metin karmaşık olmuş düzenledim. Video linkini de düzelttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı