CNBC-e & Nickelodeon'da yayınlanan çizgi filmleri nerede izleyebilirim?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
CNBC-e & Nickelodeon yayınlanan çizgi filmleri nerede izleyebilirim? Prime Video'da istediklerimi buldum ama videolar kaldırılmış galiba. Neden kaldırılmış olabilir? Bu CNBC-e & Nickelodeon'da yayınlananların telif hakları kime ait? HBO Max'te filan bulunamaz mı? Bilmiyorum ama eskiler harbiden güzelmiş bunları izleyerek küçüklüğüme dönmek istiyorum.

Kaşif Dora: Kaşif Dora Sezon 1 – Prime Video
SüngerBob Kare Pantolon: Sünger Bob Kare Pantolon Sezon 1 – Prime Video
CatDog: CatDog Season 1 – Prime Video
Rugrats: Rugrats Season 1 – Prime Video
Avatar: Son Hava Bükücü: İzle: Avatar: Son Hava Bükücü Sezon 1 – Prime Video

go network ve elite senior isimli arşivciler var onlara sorabilir veya çizgi max te de aradığını bulabilirsin belki

Eski çizgi dizileri cihazında depoluyor yani arşivci

SüngerBob Kare Pantolon'un CNBC-e de yayınlanan bölümlerini 360P çözünürlükte (yakından pek net değil ama uzaktan HD gibi gözüküyor) zar zor buldum. 70 bölümün hepsini indirdim. Nickelodeon versiyonu da HD çözünürlükte buldum ama onun bölümleri uzun olduğu için daha sonra indireceğim. Diğerlerini de araştıracağım onları da bulursam indiririm.

Ekran görüntüsü 2023-05-13 121244.png

SüngerBob Kare Pantolon'un CNBC-e de yayınlanan bölümlerini 360P çözünürlükte (yakından pek net değil ama uzaktan HD gibi gözüküyor) zar zor buldum. 70 bölümün hepsini indirdim. Nickelodeon versiyonu da HD çözünürlükte buldum ama onun bölümleri uzun olduğu için daha sonra indireceğim. Diğerlerini de araştıracağım onları da bulursam indiririm.

Eki Görüntüle 1777247
Nereden indirdiniz, paylaşabilir misiniz, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı