1 kilo unla 5 kilo unun fiyatı aynı oranda mı olur? Bir ürünün kilosu arttıkça fiyatı orana göre azalır zaten yani 1 kilo un 10 lira, 10 kilosu 100 lira olmuyor. 2,5 litre kolayı 4 kişi bir aile 2, 3 günde anca bitiriyor tek kişi yaşayan insan ne yapsın 2,5 litre kolayı? Fiyat gayet güzel.
Ürünler farklı...