Coca-Cola, Sprite gibi firmaların neden alkollü içecekleri çıkmıyor?

Last Trials

Centipat
Daha fazla  
Coca-Cola Sprite Fanta gibi firmaların neden alkollü içecekleri çıkmıyor yani alkollü Sprite alkollü Coca-Cola alkollü Fanta gibi içecekleri neden çıkmıyor sizce bunun nedeni neye bağlı?

Japonya'da lemon-dou adı altında satılıyor zaten.
Bknz:

Son düzenleme:
Japonya'da lemon-dou adı altında satılıyor zaten. (30TL imiş orada)
Bknz:

Okuduğum birkaç yerde Coca-Cola'nın alkollü içecek satışı yapmadığı yazıyordu ama sanırım yanlışmış.

Bknz:

Yahu o zaman t 30-40 sene evvel yapıyordu da şimdi mi yapamayacak şu Sprite'ın içine limonlu suyun içine yani basit adıyla Sprite'ın içine alkol koymak çok mu zor bir şey ya da Coca-Cola'nın içine alkol koymak çok mu zor bir şey atıyorum %50 alkol %50 çok oldu diyelim yüzde 20 alkol koyduğunu düşün ne güzel olur mis gibi olur.

Bknz:

İlk defa duydum Japonya'da öyle bir şey olduğunu.

Okuduğum birkaç yerde Coca-Cola'nın alkollü içecek satışı yapmadığı yazıyordu ama sanırım yanlışmış.

Ya tamam işte ben de diyorum ki neden üretmiyor diyor neden üretmiyor ve ihraç etmiyor?

Yahu o zaman t 30-40 sene evvel yapıyordu da şimdi mi yapamayacak şu Sprite'ın içine limonlu suyun içine yani basit adıyla Sprite'ın içine alkol koymak çok mu zor bir şey ya da Coca-Cola'nın içine alkol koymak çok mu zor bir şey atıyorum %50 alkol %50 çok oldu diyelim yüzde 20 alkol koyduğunu düşün ne güzel olur mis gibi olur.

İlk defa duydum Japonya'da öyle bir şey olduğunu.

Ya tamam işte ben de diyorum ki neden üretmiyor diyor neden üretmiyor ve ihraç etmiyor?
Coca Cola neden bilgisayar üretmiyor sorusunun cevabı ile senin sorduğun sorunun cevabı aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı