Coca Cola ürünlerine zam geldi

Senin gidişat hayra alamet değil.
Gidişatta sıkıntı yok :) Azıcık asit problemi var o kadar :). Lise zamanlarında su falan içemiyordum, mide bulantısı yapıyordu. Susayınca bile kola içiyordum. Sabah 6'da okula gidiyordum, yolda yürürken bir tane kutu kola içiyordum aç karnına falan, sonra okulda tekrar eve gel tekrar. Bir ara sürekli kola içiyorum diye harçlığı kestiler. Borç bulup koliyle alıp eve zula yaptım. Şerefsiz bakkal babamı görmüş kutlama falan mı var senin oğlan bir koli kola aldı gitti demiş ifşalamış. Ondan sonra saldılar ne halt yersen ye dediler. Ortalama 3 sene sonra nalları diktim. Üniversiteye giderken bir hastalandım. Mide, bağışıklık sistemi, vitamin eksikliği vücut her yerden patlak verdi. 1 Sene sıkıntısını çektim hastalıkların ondan sonra azalttım. Yani o geçirdiğim hastalıklar yüzünden sigara, alkol falan ne var ne yoksa bıraktım. Bu kola hepsinden beter bırakamıyorum.
@Poyraz Kuzgun yakında tekrardan gelecektir. Şaşırmamak lazım.
14 Lira olmuş herkese hayırlı uğurlu olsun :)

Son düzenleme:
@Poyraz Kuzgun 2.5 litre Coca Cola mı 14 lira oldu?
Evet dün almaya gittim A101'de 11,50 TL'ydi. Şimdi 14 olmuş. Bakkallarda normal semt marketlerinde falanda 20-25 TL arası gidiyormuş. Şekere zam geldi o yüzdendir diyorlar da. Ketçaplı ruffles 2 gün önce 7,25'ten aldım oda 10 Lira olmuş. Klasik herşeye zam gelmiş marketlerde yine. Birkaç hafta temel gıdalarda KDV indirimi yaptılar ya oradan kaybettikleri zararı şimdi tüm ürünlerden kata kat çıkaracak işte.

@Poyraz Kuzgun hocam 20-25 TL aralığında gezemez. Emin misiniz?
Evet biraz önce bakkala gittim 21 Lira yapmış. Dün gece de bir arkadaşım nerden aldıysa 24 Lira ya aldım dedi. Bu sefer esnaf markete göre çok uçmuş. Marketler de gaza gelip bir daha zam yapmazlarsa iyi. Şekere gelen zammı bahane edip edip bindirecekler bence bir daha zam gelecek. Zincir marketler bu fırsatı değerlendirmeden pas geçmezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı