Çocuktan istemsizce korkuyorum

Kerem KK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir sorunumu sizinle paylaşmak istiyorum, inşallah çözüm üretebilirsiniz. Neyse konuya geleyim liseye bu sene yeni başladım yeni arkadaslar falan filan. Bir de ben 2-3 senedir Taekwondo'ya gidiyorum turnuvalara falan giriyorum ama bizim sınıfta bir tane çocuk var diğerlerinden korkmuyorum ama o çocuktan korkuyorum. Çocuk her bana dokunmaya çalıştığında sıçrıyorum. Geçenlerde çocuk bir şey gosteriyim diye yakamı tuttu ben de sıçradım istemsizce. Bunun bir çözümü var mı, ne yapmam gerekiyor? Çocuktan korkuyorum nedensizce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seni rahatsız eden fiziksel temaslarda bulunuyorsa kavga tonuna girmeden hafifçe uyarabilirsin. Ayrıca çocuk hakkında bilgi vermemişsin. Zorbalık yapan biri mi, zihinsel engelli mi, hiperaktiflik sıkıntısı yaşayan biri mi? Nedir yani korkmanın sebebi?

Çocuktan korkuyorum deyince bebek sahibi olmaktan korkuyorsun sanmıştım.

Tobe tobeee.

Seni rahatsız eden fiziksel temaslarda bulunuyorsa kavga tonuna girmeden hafifçe uyarabilirsin. Ayrıca çocuk hakkında bilgi vermemişsin. Zorbalık yapan biri mi, zihinsel engelli mi, hiperaktiflik sıkıntısı yaşayan biri mi? Nedir yani korkmanın sebebi?

Yok zorbalık falan değil normal arkadaşım kavga etme ryleminde bulunsa bile 5 sn sürer kavga.
Neden korkuyorsun ne yapabilir? Hem bir şey göstermek için yakamı tutulur.

Yok şaka amaçlı ben bir şey anlatıyordum oda söyle mi anlamında yaptı onu örnek gösterdim ben onu.
cindir diyenler gelmeden. biraz çocuktan bahset.

Hani şey olur ya köy çocukları azıcık iri aslında sanırım ben kendime dokunulmasini sevmiyorum ama tekvandoda gidince olmuyor bu sadece okulda oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı