CoD Black Ops 1 save almıyor

• Konuyu başlatan OANK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 506
İşletim sistemi
Windows 10

OANK

Hectopat
Daha fazla  
CoD: Black Ops 1'e dün girdim, biraz oynadım. Şimdi de devam et seçeneği çıkmıyor. Zombi modundan tıkladıktan sonra geri gelince devam et çıkıyor ama en baştan başlıyor.

Sistemini paylaşabilir misin? Daha yardımcı olabilirim.
ya da uygulamamanın bilgisayarında değişiklik yapmasına izin verdin mi eğer vermez isen Save alamaz Save alması için izin gerek hatta sanırım izin verince uygulamanın yanına bir kalkan işareti geliyordu o olmaz ise Save almaz.

Sistemini paylaşabilir misin? Daha yardımcı olabilirim.
Ya da uygulamamanın bilgisayarında değişiklik yapmasına izin verdin mi eğer vermez isen Save alamaz Save alması için izin gerek hatta sanırım izin verince uygulamanın yanına bir kalkan işareti geliyordu o olmaz ise Save almaz.

Intel HD 620 Windows 10 4 GB RAM.Öyle Bişey De Demedi

İşledim sisteminiz Windows 10 sa dediklerimi yapın çözümü bu olabilir aynı sorunu bende yaşıyordum orijinal Skyrim olmasına rağmen yönetici olarak başlatmazsam Save almıyordu sonra şu ayarları yaptım Windows 10 arama bölümüne Windows Defender ayarları yazın karşınıza gelen seçeneklerden virüs ve tehdit korumasına basın sonra karşınıza gelen seçeneklerden virüs ve tehdit koruması ayarlarına basın karşınıza gelen seçeneklerde denetimli klasör erişimi yazıyor mavi renkte aşağılarda ona basın ondan sonra denetimli klasör erişimi ile bir dosyaya izin ver yazıyor oraya basın dosya ekle gibi bir şey yazıyor + sembolü var ona benzer ona basın son engellenen uygulamalara basın karşınıza bir sürü engellenen uygulama çıkacak oradan CoD Black Ops 1'i seçin umarım düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı