CoD: Black Ops 2 connection failed hatası

Befehle

Kilopat
1683827712374.png

Böyle oluyor, ardından failed hatası veriyor.
Mobil veri de denedim, düzeliyor fakat bunun sebebi nedir?

Superonline da böyle bir durum var hiçbir Call of Duty server ına bağlanmama gibi. Diğer oyunlarında da yapıyordur muhtemelen ama sizde var mı bilmiyorum tabii.

Bende
Cold War.
MW 2019.
Vanguard.
Warzone 2
Hepsinde bağlantı hatası veriyor. Çözümünü de Superonline sabit IP satarak yapıyor. Her ay 60 TL'ye sabit IP alınca giriyor. Ya da hotspot Shield ile bir yöntem var sürekli VPN'ye gerek kalmadan oluyor ama sorun her girişte yapmak gerekiyor.

Bu durumu başka ISS'lerde yaşayanlar var tek tük. Ama Superonline da çok fazla

Edindiğim bilgiye göre ne kadar doğru yanlış bilmiyorum ama bir havuz yapıyormuş Superonline mesela senin PC de gördüğün IP adresin var ama internete bağlanınca girdiğin IP adresi aslında başka. Ve bu havuz yolu ile bir grup artık sayısı ne kadar bilmiyorum herkesi tek bu aynı IP ile internete bağlıyorlar.
Tahminim Activision da ya bunu başka türlü algılayıp bir tür engelleme yapıyor olabilir? Ya da bilemiyorum çünkü ben bir tek Call of Duty oyunlarında yaşadım bu sorunu. Diğer hiçbir oyunda yok. Teknik bir hata olmadıkça.

Çok görüştüm Superonline ile ama yok dalga geçer gibi eve adam yolluyorlar her gelen aynı şeyi söyleyip gidiyor. Oyalama falan yapıyorlar. Çok ilgileniyormuş gibi görünmeye çalışıyorlar ama aslında yapmıyorlar.
Her ay 60 TL verip sabit IP almasını bekliyorlar insanların. Sözleşme bitince başka firmaya geçeceğim. Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı