CoD Mobile PC ve Android'de oynanır mı?

Eğer ki telefondan bir oyunu başlatıp emülatörden girerseniz ban yeme ihtimali var yani telefonlara karşı emülatör oynarsanız onun dışında sıkıntı olmaz.

Aynı hesapla PC de emülatör üzerinden ve andoridde oynanır mı? Ban yenir mi hem PC hem Android'de oynarsak?
Benim bildiğim emulatör olduğunuzu algılıyor ve oyun içinde belirtiyor.Aynı hesapta ban yersiniz.

PC de oynarsin da verimli olmuyor ben de cok ugrastim ama i5 9400F GTX 1660 16 GB RAM 1 TB SSD kullanama ragmen surekli drop yiyorum Cold War satin aldim akici sekilde oynuyorum.

PUBG Mobile oynadığım zamanlarda aynı hesaptan hem PC de hem telefonda oynuyordum ban yeme durumu söz konusu değil bilmediğiniz şeyler hakkında kesin şeyler belirtmeyin.
Deneyimledim.Ortalama 10 hesabımdan 8 i ban yedi.Ana hesapta denemedim tabii.

Hem telefonda hem PC de oynamanın bir yolu yok mu yani? Emülatörden oynuyorum şu an telefona da yüklicektim. Şimdi emülatörden emülatördekilere karşı oynamıyor muyum?
Arkadaşlar oyunu yeni yükledim Battle Royale modunu bulamadım çok oyunculu ya giriyorum bir de hep MVP seçiliyorum oyunda en çok adamı ben öldürüyorum anlamadım bu oyundakiler botmu gerçek insanmı oyun çok mu kolay?

Son düzenleme:
Hem telefonda hem PC de oynamanın bir yolu yok mu yani? Emülatörden oynuyorum şu an telefona da yüklicektim. Şimdi emülatörden emülatördekilere karşı oynamıyor muyum?
Arkadaşlar oyunu yeni yükledim Battle Royale modunu bulamadım çok oyunculu ya giriyorum bir de hep MVP seçiliyorum oyunda en çok adamı ben öldürüyorum anlamadım bu oyundakiler botmu gerçek insanmı oyun çok mu kolay?
Normal cok oyunculuda botlar da var.Sıralama gireceksin tamamen insanlarla savaşmak için.
Normal cok oyunculuda botlar da var.Sıralama gireceksin tamamen insanlarla savaşmak için.
Battle royale de cok oyunculu butonunun altında.

Geri
Yukarı